Štvrtok 21.10.2021
Dnes má meniny 
Uršuľa
°C
20.08.2021 09:45

Vojenský LetoFest 2021 v Piešťanoch


Ilustračný výrez plagátu


Minister obrany SR Jaroslav Naď sa zúčastní na poslednom zo série hudobných podujatí s názvom Vojenský LetoFest 2021, ktorý sa uskutoční v nedeľu 22. augusta od 14.00 h v priestoroch Vojenského historického múzea v Piešťanoch na Žilinskej ceste.


Súčasťou Vojenského LetoFestu budú hudobné vystúpenia Vojenskej hudby OS SR a kapiel Heľenine oči, Bijouterrier, Zoči voči a Zverina. Nebudú chýbať ani ukážky vojenskej techniky, výstroja a výzbroje OS SR. Očakáva sa aj prelet lietadla L-410. Súčasťou programu budú vystúpenie Čestnej stráže OS SR,  diskusie s profesionálnymi vojakmi, stretnutie so športovcami VŠC DUKLA Banská Bystrica a benefičná dražba športového vybavenia. Organizátori pripravujú ajstánok „Podpor dobrú vec“ - predaj tričiek, z ktorých výťažok bude venovaný občianskemu združeniu  Detská chirurgia – OZ Slniečko na ceste, ktoré pomáha deťom, ktoré utrpeli úrazy alebo vážne zranenia pri dopravných nehodách.       

Pri vstupe a počas účasti na podujatí bude potrebné mať prekryté dýchacie cesty. TASR o tom dnes informovala hovorkyňa MO SR Martina Kovaľ Kakaščíková.           

Autor: (tasr, MO SR)


komentáre
SHOW ALL
podobné
11.01.2021
Aktuálne rozhodnutie ku školskému stravovaniu
Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, aj na základe podnetu ZMOS, aktualizovalo rozhodnutie ministra školstva a s účinnosťou od 11. januára 2021 je možné poskytovať školské stravovanie aj pre deti, ktorým sa poskytuje celodenná starostlivosť v školských kluboch detí.
viac
27.01.2021
Mesto Myjava žiada ministerstvo o stanovisko k otvoreniu škôl
Mesto Myjava adresovalo Ministerstvu školstva, vedy, výskumu a športu (MŠVVaŠ) SR list vo veci žiadosti o stanovisko k plánovanému otvoreniu škôl od 1. februára. Informoval o tom hovorca mesta Myjava Martin Kovanič.
viac
29.07.2021
Sieť informačných kancelárií pre obete trestných činov sa rozšírila
Ministerstvo vnútra SR zriadilo počas tohto leta zriadilo osem detašovaných pracovísk informačných kancelárii pre obete trestných činov, v okresoch Michalovce, Dunajská Streda, Poprad, Prievidza, Lučenec, Ružomberok, Levice a Malacky.
viac
18.08.2021
Lyžiarske výcviky a školy v prírode rezort školstva neodporúča plánovať
Lyžiarske výcviky a školy v prírode v novom školskom roku 2021/2022 Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR neodporúča organizovať. Vyplýva to z materiálov zverejnených na webe rezortu školstva.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.66 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.76 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.58 %