Sobota 27.11.2021
Dnes má meniny 
Milan
°C
04.11.2016 01:30

Viete o niekom, kto má srdce na dlani?


Diplom a cena.


Už desať rokov oceňujeme cenou Srdce na dlani dobrovoľníkov a dobrovoľníčky z celého banskobystrického kraja, ktorí nezištne pomáhajú vo svojom okolí a robia množstvo skvelej práce dobrovoľne a zadarmo.


Udeľovanie ocenení pre dobrovoľníkov a dobrovoľníčky sa uskutoční 5. decembra 2016 pri príležitosti Medzinárodného dňa dobrovoľníkov. Tento rok sme rozšírili ocenenie aj o kategóriu koordinátorov dobrovoľníkov. Spolu je teda 13 kategórií, do ktorých môžete nominovať dobrovoľníkov v rámci celého banskobystrického kraja.

Nominačný hárok pre zaslanie vašich nominácií nájdete na stránke Centra dobrovoľníctva (www.centrumdobrovoľníctva.sk). Nominácie môžete zasielať poštou alebo e-mailom na adresy: Centrum dobrovoľníctva, Ružová 13, 974 11 Banská Bystrica, cd@centrumdobrovolnictva.sk

Nominovať môžete jednotlivcov, ale aj skupiny (skupina musí mať minimálne 3 osoby). Nominácie budeme prijímať do 22. novembra 2016. Je teda najvyšší čas na zasielanie vašich nominácií. Veríme, že si takúto príležitosť na poďakovanie dobrovoľníkom a dobrovoľníčkam nenecháte ujsť .

Partneri podujatia Srdce na dlani 2016: Mesto Banská Bystrica, Univerzita Mateja Bela a Regionálne európske informačné centrum Banská Bystrica. 

 

Autor: (Martina STRMEŇOVÁ, Centrum dobrovoľníctva BB).


komentáre
SHOW ALL
podobné
15.10.2018
Verejnosť môže nominovať aktívnych dobrovoľníkov na ocenenie
Prešovské dobrovoľnícke centrum (PDC) zverejnilo výzvu na predkladanie nominácií na udelenie ocenenia Krajské srdce na dlani 2018.
viac
09.12.2018
Ocenili dobrovoľníkov z Banskobystrického kraja, ktorí majú 'srdce na dlani'
V priestoroch historickej radnice v meste pod Urpínom, kde sa v závere týždňa zišlo viac ako 150 pozvaných.
viac
07.11.2020
Verejnosť môže nominovať dobrovoľníkov na ocenenie Srdce na dlani
Ocenením Srdce na dlani vyzdvihne aj tento rok Bratislavské dobrovoľnícke centrum výnimočných dobrovoľníkov a koordinátorov. Nominácie môže verejnosť zasielať elektronicky prostredníctvom webu srdcenadlani.sk do nedele.
viac
09.10.2021
Projekt Srdce na dlani aj tento rok ocení aktivity dobrovoľníkov na Slovensku
Ocenenie Srdce na dlani aj tento rok vyzdvihne výnimočné dobrovoľnícke skutky a aktivity vo všetkých krajoch Slovenska. Verejnosť môže jednotlivcov, organizácie alebo projekty nominovať do 8. novembra 2021.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.66 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.73 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.60 %