Piatok 19.04.2024
Dnes má meniny 
Jela
°C
04.11.2016 01:30

Viete o niekom, kto má srdce na dlani?


Diplom a cena.


Už desať rokov oceňujeme cenou Srdce na dlani dobrovoľníkov a dobrovoľníčky z celého banskobystrického kraja, ktorí nezištne pomáhajú vo svojom okolí a robia množstvo skvelej práce dobrovoľne a zadarmo.


Udeľovanie ocenení pre dobrovoľníkov a dobrovoľníčky sa uskutoční 5. decembra 2016 pri príležitosti Medzinárodného dňa dobrovoľníkov. Tento rok sme rozšírili ocenenie aj o kategóriu koordinátorov dobrovoľníkov. Spolu je teda 13 kategórií, do ktorých môžete nominovať dobrovoľníkov v rámci celého banskobystrického kraja.

Nominačný hárok pre zaslanie vašich nominácií nájdete na stránke Centra dobrovoľníctva (www.centrumdobrovoľníctva.sk). Nominácie môžete zasielať poštou alebo e-mailom na adresy: Centrum dobrovoľníctva, Ružová 13, 974 11 Banská Bystrica, cd@centrumdobrovolnictva.sk

Nominovať môžete jednotlivcov, ale aj skupiny (skupina musí mať minimálne 3 osoby). Nominácie budeme prijímať do 22. novembra 2016. Je teda najvyšší čas na zasielanie vašich nominácií. Veríme, že si takúto príležitosť na poďakovanie dobrovoľníkom a dobrovoľníčkam nenecháte ujsť .

Partneri podujatia Srdce na dlani 2016: Mesto Banská Bystrica, Univerzita Mateja Bela a Regionálne európske informačné centrum Banská Bystrica. 

 

Autor: (Martina STRMEŇOVÁ, Centrum dobrovoľníctva BB).


komentáre
SHOW ALL
podobné
09.12.2018
Ocenili dobrovoľníkov z Banskobystrického kraja, ktorí majú 'srdce na dlani'
V priestoroch historickej radnice v meste pod Urpínom, kde sa v závere týždňa zišlo viac ako 150 pozvaných.
viac
17.10.2019
Dobrovoľníci dostanú ocenenia Srdce na dlani
Ľudia, ktorí bez nároku na finančnú odmenu venujú svoj čas a energiu ľuďom, ktorí to potrebujú, či projektom, ktoré robia svet krajším a solidárnejším, dostanú aj tento rok ocenenia Srdce na dlani.
viac
09.10.2023
BBSK: Návrhy na ocenenie výnimočných dobrovoľníkov
Do 2. novembra je možné zaslať neziskovej organizácii Centrum dobrovoľníctva v Banskej Bystrici návrhy na ocenenie výnimočných dobrovoľníkov, organizácií alebo inšpiratívnych projektov zameraných na nezištnú pomoc v Banskobystrickom samosprávnom kraji (BBSK).
viac
08.11.2023
Na ocenenie Srdce na dlani prišlo 41 nominácií
Nitrianske centrum dobrovoľníctva (NCD) prijalo do 13. ročníka oceňovania Srdce na dlani 41 nominácií pre celkovo 97 dobrovoľníkov z Nitrianskeho kraja.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.06 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.10 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.84 %