Sobota 30.05.2020
Dnes má meniny 
Ferdinand
°C
12.03.2020 09:00

Výstavba cestnej infraštruktúry pre priemyselný park skomplikuje dopravu


Snímka zdroj: (nitralive.sk).


Krajský dopravný inšpektorát v Nitre upozorňuje motoristickú verejnosť na uzáveru cesty I/64.


Cesta bude uzavretá od 15. marca od 12.00 h do 31. augusta v oboch smeroch v úseku od križovatky s miestnou komunikáciou Prvosienková po okružnú križovatku Dolné Hony. „V súvislosti s predmetnou uzáverou bude taktiež neprejazdná komunikácia, ktorou je dopravne napojené parkovisko pre osobné vozidlá pri Jaguari Land Rover v smere z Nitry a späť,” upozorňuje polícia. Dôvodom uzávery je výstavba súčastí cestnej infraštruktúry pre strategický park Nitra.

Obchádzkové trasy budú vedené po rýchlostnej ceste R1A, po miestnych komunikáciách a účelových komunikáciách v strategickom a priemyselnom parku Nitra Sever. „Krajský dopravný inšpektorát v Nitre týmto apeluje na účastníkov cestnej premávky, aby zvážili možnosť využitia alternatívnych trás a sledovali dopravné značenie, ktorým bude obmedzenie vyznačené,” upozorňuje polícia. Zároveň žiada vodičov o dodržiavanie pokynov policajtov, ktorí budú v prípade nutnosti v časoch ranných a poobedňajších dopravných špičiek na vybraných miestach usmerňovať cestnú premávku.

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
04.06.2018
Mesto plánuje v parku osadiť zábranu, má chrániť deti pred autami
Nitrianska radnica plánuje osadiť pred vstupom do Mestského parku na Sihoti mechanickú zábranu, ktorá znemožní vstup autám. Tie pri zásobovaní reštaurácií a bufetov často ohrozujú deti, ktoré sa v parku hrajú.
viac
17.02.2020
Brezno začne v marci s budovaním cyklotrasy Brezno - Valaská
Mesto Brezno v marci spustí realizáciu projektu Cyklotrasa Brezno – Valaská. Cestovanie na bicykli bude pre mnohých nielen ekonomické a ekologické, ale aj zdraviu prospešné. Dĺžka realizácie výstavby bude 12 mesiacov a predpokladaný termín ukončenia je február 2021.
viac
13.03.2020
Mesto Košice začalo s pravidelnou stavebnou údržbou ciest
Mesto Košice začína s pravidelnou stavebnou údržbou cestných komunikácií. Ako informuje na svojej webovej stránke, v týchto dňoch sú naplánované viaceré krátkodobé dopravné obmedzenia na uliciach, kde sú opravy výtlkov nevyhnutné.
viac
26.03.2020
Mesto Malacky namieta voči prekladisku materiálu
Primátor Malaciek Juraj Říha sa stavia proti zámeru nového prekladiska stavebného materiálu na území mesta.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.87 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.78 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.35 %