Utorok 16.07.2024
Dnes má meniny 
Drahomír, Rút
°C
19.12.2023 05:05

Stojiská na nádoby na odpad pribudli v ďalších lokalitách


Ilustračná snímka, zdroj: Bánovce nad Bebravou


Mesto Bánovce nad Bebravou vybudovalo ďalšie kryté stojiská na nádoby na odpad. Stojiská pribudli postupne v uplynulých dňoch v troch lokalitách mesta, slúžiť budú pre obyvateľov viacerých bytových domov. Informovala o tom bánovská radnica v tlačovej správe.


Prvé z troch krytých stojísk kontajnerov osadila samospráva na Sládkovičovej ulici 1172, slúžiť bude pre obyvateľov tohto bytového domu i domu číslo 1176 na Hollého ulici. Ďalšie stojisko pribudlo na Trenčianskej ceste a využívať ho budú obyvatelia bytových domov číslo 599, 600 a 601.         

Odpad do krytého stojiska na Kukučínovej ulici budú po novom odovzdávať i obyvatelia vybraných bytových domov na Kukučínovej ulici a Ulici Matice slovenskej.         

Výstavbou krytých stojísk chce samospráva predovšetkým zamedziť odpadovej turistike a prispievať k zlepšeniu poriadku na sídliskách. Obdobné stojiská sa nachádzajú už vo viacerých lokalitách Bánoviec nad Bebravou.

Autor: (TASR)


komentáre
SHOW ALL
podobné
29.06.2019
V Bánovciach nad Bebravou pribudli nové nádoby na triedený zber odpadu
Na území Bánoviec nad Bebravou pribudlo 30 nových 1100-litrových plastových kontajnerov. Samospráva získala nádoby bezplatne a sleduje nimi zefektívnenie a rozšírenie triedeného zberu odpadu v meste.
viac
04.10.2019
V meste pribudli ďalšie kryté stojiská na nádoby na odpad
Samospráva Bánoviec nad Bebravou umiestnila na území mesta ďalšie dve kryté uzamykateľné stojiská na kontajnery. Stojiská za takmer 15.000 eur pribudli na ulici Matice slovenskej a ulici Žitná, ich obstaranie financovala radnica z rozpočtu mesta. Informovala o tom v tlačovej správe.
viac
30.06.2020
Vo viacerých lokalitách mesta začali s opravami ciest
Samospráva Bánoviec nad Bebravou začala v týchto dňoch s opravou povrchov cestných komunikácií. Práce vo viacerých častiach mesta zabezpečuje takzvanou tryskovou metódou, informovala radnica v tlačovej správe.
viac
03.05.2022
Mesto rozmiestni v 30 lokalitách nádoby na jedlé oleje
Obyvatelia Bánoviec nad Bebravou budú môcť po novom odovzdať zvyšky jedlých olejov a tukov do špeciálnych nádob. S ich rozmiestňovaním začala samospráva v pondelok (2. 5.), postupne pribudnú v 30 vybraných lokalitách mesta. Informovala o tom radnica v tlačovej správe.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.22 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.13 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.64 %