Pondelok 04.03.2024
Dnes má meniny 
Kazimír
°C
04.03.2023 01:50

Dvadsať zamestnávateľov, neobmedzené množstvo príležitostí


Ilustračný výrez plagátu


Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici a Kariérne centrum UMB organizuje pod záštitou rektora doc. Ing. Vladimíra Hiadlovského, PhD. veľtrh pracovných príležitostí a kariérového poradenstva - 10. ročník Univerzitného dňa kariéry (UDK UMB).


Cieľom Univerzitného dňa kariéry je podporovať komunikáciu a spoluprácu študentov a absolventov UMB v Banskej Bystrici s potenciálnymi zamestnávateľmi v rámci sprostredkovania práce, stáže, brigády, praxe alebo spolupráce na záverečných prácach.

UDK UMB sa koná dňa 7. marca 2023 v priestoroch Slávnostnej auly na Ekonomickej fakulte UMB od 9.00 h do 14.00 h, kde sa predstaví 20 vystavovateľov pôsobiacich v rôznych sférach a ponúkajúcich pracovné pozície na domácom a zahraničnom trhu. Súčasťou UDK UMB budú aj workshopy a tombola.  

Hlavným partnerom podujatia je spoločnosť Ernst & Young, s. r. o., ktorá okrem ponuky pracovných pozícií v ich spoločnosti poradí študentom a budúcim absolventom, ako zahviezdiť na výberovom konaní a uspieť. Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici okrem poskytovania kvalitnej teoretickej prípravy hľadá aj takéto príležitosti a možnosti získavania  relevantných informácií s cieľom napomôcť svojim študentom úspešne sa uplatniť na trhu práce.

Veríme, že toto podujatie nadviaže na úspešné podujatia z predošlých rokov a podnieti študentov na základe priameho kontaktu a získaných informácií lepšie sa orientovať na súčasnom trhu práce.

PROGRAM WORKSHOPOV:

9.30 - 9. 55   Kronovision s. r. o. - Spoznaj svet ako Kronospan interný audítor

10. 05 - 10.30  Arval Slovakia s.r.o. - LinkedIn a jeho používanie v praxi

10.40 -11. 05 VÚB, a. s. - Vaša budúcnosť „Všetko čo je možné" s nami

11.15 - 12.00  Ernst & Young, s. r. o. - Tipy a triky – Ako zahviezdiť na výberovom rozhovore a získať job snov

12.05 - 12.30   PricewaterhouseCoopers Slovensko s.r.o - Deň v práci audítora: Mýty a fakt

12.35 -13. 00  Continental Automotive Systems Slovakia s. r. o. - Ako si vybrať prácu? Peniaze, predpoklady, vášeň a zmysel

Viac informácií: https://www.umb.sk/univerzita/karierne-centrum-umb/ponuka-pre-zamestnavatelov/veltrhy-16310/univerzitny-den-kariery/

Autor: (ts-UMB, Dana Straková)


komentáre
SHOW ALL
podobné
18.03.2017
Priestory zimného štadióna sa zmenili na veľtrh kariéry
Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici (UMB) a univerzitný hokejový tím organizovali pod záštitou rektora Vladimíra Hiadlovského v spolupráci s mestom Banská Bystrica dňa 13. marca 2017 podujatie Zo školy na zimák – Univerzitný deň pracovných príležitostí.
viac
09.08.2018
DEŇ KROJA sa blíži. ZMOS preto zriadil špeciálnu emailovú adresu.
Združenie miest a obcí Slovenska je partnerom jedinečného podujatia, v ktorom sa spája regionálna kultúra so spoločnou históriou. Ide o podujatie „Deň kroja“, ktoré vnímame ako príležitosť prezentovať kultúrne dedičstvo a zvyky z jednotlivých kútov našej krajiny na jednom mieste.
viac
18.10.2018
Univerzitný deň kariéry 2018 (UDK)
Deviaty ročník veľtrhu pracovných príležitostí a kariérového poradenstva Univerzitný deň kariéry, ktorý je určený všetkým študentom a absolventom UMB v Banskej Bystrici.
viac
07.02.2020
Odštartuj svoju kariéru
Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici a Kariérne centrum UMB organizuje 10. ročník veľtrhu práce a kariérového poradenstva Univerzitný deň kariéry 2020 (UDK), pod záštitou rektora Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici doc. Ing. Vladimíra Hiadlovského, PhD.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.00 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.08 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.93 %