Streda 31.05.2023
Dnes má meniny 
Petrana, Petronela
°C
20.05.2023 01:25

Uskutoční sa informačný deň zameraný na pastierstvo a salašníctvo na Slovensku


Informačný deň - pozvánka


Slovenská agentúra životného prostredia a Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky pozývajú na informačný deň zameraný na pastierstvo a salašníctvo na Slovensku.


Informačný deň - Stretnutie pracovnej skupiny pre veľké šelmy v rámci Karpatského dohovoru a Dohovoru o biodiverzite, sa uskutoční 24. mája 2023 o 10:00 hod v priestoroch Strednej odbornej školy služieb v Leviciach. Informačný deň bude zameraný na tému Pastierstvo a salašníctvo na Slovensku.

Presný časový harmonogram a program bude upresnený dodatočne. Informačný deň bude prebiehať aj online formou. Na informačný deň je potrebné sa registrovať TU do 22. mája 2023 pri prezenčnej aj online účasti.

Pozvánku nájdete TU. 

Kontakt: Mgr. Petra Minhulínová,

e-mail: petra.minhulinova@sazp.sk

Autor: Zdroj: SAŽP, ZMOS


komentáre
SHOW ALL
podobné
10.02.2017
Európsky deň 112
Európske číslo tiesňového volania bolo zavedené v roku 1991 (Rozhodnutím Rady z 29. Júla 1991) so zámerom etablovania jednotného čísla tiesňového volania fungujúceho popri existujúcich národných číslach tiesňového volania vo všetkých členských štátoch Európskej únie.
viac
09.05.2020
Slovensko si dnes pripomenie Deň Európy
Deň Európy si Slovensko aj napriek pandémii nového koronavírusu pripomenie množstvom online podujatí, ale aj umením v uliciach Bratislavy. Oslavy pripravilo Zastúpenie Európskej komisie (EK) na Slovensku. Pripomína však, že oslavy sa budú realizovať za dodržania prísnych protipandemických opatrení.
viac
05.05.2021
Netradičné oslavy Dňa Európy na Slovensku sa blížia
Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku aj tento rok pripravuje v spolupráci so svojimi partnermi oslavy Dňa Európy. Budú prebiehať od 6. mája a obsiahnu množstvo prevažne online podujatí a aktivít. Všetko za dodržania prísnych opatrení na spomalenie šírenia koronavírusu.
viac
04.04.2023
Ku koncu marca na Slovensku zaznamenali vyše 35 druhov sťahovavých vtákov
Ku koncu marca na Slovensku zaznamenali viac ako 35 druhov sťahovavých vtákov. Sú medzi nimi druhy, ktoré zimujú v Afrike, napríklad bociany biele aj čierne, lastovičky, belorítky, penice čiernohlavé či kačica chrapačka.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.25 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.95 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.79 %