Utorok 19.01.2021
Dnes má meniny 
Drahomíra, Mário
°C
13.01.2021 01:00

Stále pracoviská ÚVO v regiónoch naplnili očakávania


Ilustračná snímka: (tasr).


Stále pracoviská Úradu pre verejné obstarávanie v regiónoch vzhľadom na aktuálne obmedzenia proti pandémii koronavírusu poskytujú odborné poradenstvo a komunikujú so záujemcami cez elektronické prostriedky.


Riaditeľ odboru stálych pracovísk úradu Tomáš Bučko informoval, že napriek týmto neľahkým časom bolo spustenie projektu stálych pracovísk tým správnym krokom.

K doterajším šiestim regionálnym pobočkám ÚVO by mala v tomto roku pribudnúť ďalšia v Košiciach. Na základe proklientskej orientácie sa stálym pracoviskám podarilo upevniť postavenie Úradu pre verejné obstarávanie voči verejným obstarávateľom a obstarávateľom ako aj subjektom na strane dodávateľov v jednotlivých regiónoch a ďalšej verejnosti, a to formou zmapovania subjektov vo verejnom obstarávaní v regiónoch, vytvorením databáz a následne nastavenou cielenou komunikáciou a poskytovaním odborných služieb stálych pracovísk. Bolo to najmä poskytovaním odborných konzultácií, edukačnou a školiacou činnosťou a taktiež štatistickou a analytickou činnosťou. 

Viac informácií je k dispozícii TU 

Autor: (ÚVO)


komentáre
SHOW ALL
podobné
29.10.2020
ÚVO otvoril v Trnavskom kraji svoje stále pracovisko
V poradí štvrtým regionálnym pracoviskom Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO) je pobočka v Trnave.
viac
19.11.2020
Pozvánka na školenie „Zelené verejné obstarávanie“
Úrad pre verejné obstarávanie pozýva verejných obstarávateľov / obstarávateľov na školenie Zelené verejné obstarávanie - papier, počítače a vozidlá, ktoré sa uskutoční on-line 27.11.2020 o 9:00 hod.
viac
02.12.2020
Obstarávanie nájomných bytov
Úrad pre verejné obstarávanie pripravil odborný materiál o obstarávaní nájomných bytov. Účelom je napomôcť verejným obstarávateľom, predovšetkým mestám a obciam, pri zabezpečení výstavby bytových domov s nájomnými bytmi v súlade so zákonom o verejnom obstarávaní.
viac
15.12.2020
Nový podcast ÚVO o ukladaní pokút verejným obstarávateľom
Nový podcast ÚVO je o ukladaní pokút verejným obstarávateľom. Obsahom nového podcastu Úradu pre verejné obstarávanie je systém ukladania pokút v konaniach na odbore legislatívno-právnom.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
78.04 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.75 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.22 %