Piatok 23.04.2021
Dnes má meniny 
Vojtech
°C
19.03.2021 08:30

Prihláste sa na očkovanie v Krajskom vakcinačnom centre už tento víkend!


Banner.


Krajské vakcinačné centrum (KVC) v Trenčíne po prvýkrát otvorí svoje brány v sobotu 20. a v nedeľu 21. marca. V areáli trenčianskeho výstaviska sa môžu dať zaočkovať občania od 60 do 70 rokov vakcínou od spoločnosti AstraZeneca. Prihlasovanie v objednávacom systéme NCZI cez čakáreň bolo spustené!


Záujemcovia o očkovanie sa môžu prihlasovať prostredníctvom www.korona.gov.sk, ako miesto vakcinácie si zvoľte VKOC Trenčín, Pod Sokolicami 43.Termín čakateľ dostane hneď, ako budú uvoľnené kapacity na očkovanie. V prípade, že občan nevie, či sa má dať zaočkovať alebo uvažuje nad vhodným typom vakcíny, odporúčame poradiť sa so svojím všeobecným lekárom, ktorý najlepšie pozná zdravotný stav pacienta.

V záujme zachovania plynulosti očkovania prosíme občanov, aby si so sebou priniesli:

- občiansky preukaz, kartičku poistenca a sms s termínom objednania,

- vopred vyplnené dokumenty – anamnestický dotazník a písomný informovaný súhlas pacienta (dostupné na stiahnutie na webe tsk),

- kartičku s prehľadom o užívaných liekoch.

Zároveň prosíme všetkých, ktorí sa na očkovanie prihlásia, aby dôsledne dodržiavali stanovený čas objednania a neprichádzali do areálu výstaviska príliš skoro/neskoro.

Pre lepšiu orientáciu vám poslúži aj priložená mapka.

Upozorňujeme tiež, že pred vstupom do areálu občania podstúpia meranie teploty a povinnosťou je aj použitie respirátora.

Vopred ďakujeme za rešpektovanie všetkých pokynov!

 

Prihláste sa na očkovanie v Krajskom vakcinačnom centre už tento víkend!  Toto potrebujete - SME | MY Trenčín

 

Autor: (Lenka KUKUČKOVÁ, TSK)


komentáre
SHOW ALL
podobné
19.02.2021
Starosta R. Kusý si vie predstaviť veľké vakcinačné centrum na NFŠ
Starosta bratislavského Nového Mesta Rudolf Kusý si vie predstaviť, že by vakcinačné centrum v rámci hlavného mesta vzniklo v priestoroch Národného futbalového štadióna (NFŠ).
viac
16.03.2021
BBSK vyzýva obyvateľov k registrácii do náhradníckeho systému
Očkovacie centrá v Banskej Bystrici, Brezne, Lučenci a Zvolene v priebehu posledného týždňa zaočkovali takmer 7-tisíc ľudí. Počas víkendu sa k ich službám pripojil aj systém náhradníkov, ktorý župa zriadila z vlastnej iniciatívy. Do obdobia veľkonočných sviatkov pribudnú ďalšie 4 očkovacie centrá.
viac
07.04.2021
KSK hlási voľné miesta na očkovanie vakcínou od Moderny
Košický samosprávny kraj (KSK) hlási voľné miesta na očkovanie vakcínou proti ochoreniu COVID-19 od Moderny. Veľkokapacitné očkovacie centrum na Ostrovského ulici v Košiciach je opäť otvorené od stredy (7. 4.). Informovala hovorkyňa KSK Anna Terezková.
viac
16.04.2021
V Senci schválili vakcinačné centrum
V meste Senec schválili vakcinačné centrum pre ľudí, ktorí sa budú chcieť zaočkovať proti ochoreniu COVID-19. Do konca apríla by ho mali spustiť v Mestskom kultúrnom stredisku Labyrint.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.70 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.65 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.65 %