Nedeľa 23.06.2024
Dnes má meniny 
Sidónia
°C
22.05.2024 03:05

Obľúbené Gastrocentrum otvára svoje brány pre verejnosť


Ilustračný výrez pozvánky


Vynovené priestory školského závodu Strednej odbornej školy obchodu a služieb v Trenčíne už bude naplno využívať aj široká verejnosť. Po intenzívnych prípravách vás v zrekonštruovaných priestoroch srdečne privítajú a obslúžia žiaci školy, pod dohľadom skúsených zamestnancov. A to nielen v reštaurác


Na obedovom menu si budete môcť pochutnať už v pondelok 27. mája 2024, a to v reštaurácii Pupilla od 10.30 hodiny. Na výber bude ponuka štyroch jedál, vrátane polievky. Otvorená bude tiež cukráreň Pistor, kde žiaci lákajú ponukou koláčikov z cukrárenskej dielne školy, v čase od 10.00 h do 17.00 h. Počnúc týmto dátumom, bude Gastrocentrum otvorené vždy počas pracovných dní, reštaurácia v čase od 10.30 h do 14.00 h. Druhá reštaurácia, ktorá nesie názov Magister, bude otvorená prevažne na objednávky.

Ozdoba krajského mesta, ktorá získala aj prestížne ocenenie Stavba roka v jednej z hodnotených kategórií, bola zrekonštruovaná vďaka financiám z IROP a župného rozpočtu. Samotná stavba bola v hodnote 5,1 mil. eur, gastrotechnológie stáli 400 tis. eur a ďalších viac ako 580 tis. eur išlo na vybavenie nábytkom a inventárom. Po hostení významných podujatí, akým bolo výjazdové rokovanie vlády v Trenčíne či zasadnutie Združenia SK8 bude nové Gastrocentrum hostiť vás. Srdečne vás pozývame ochutnať jedlá, ktoré pripravili žiaci za pomoci modernej gastrotechnológie.

Autor: (ts-TSK)


komentáre
SHOW ALL
podobné
04.11.2016
Trenčiansky hrad je opäť sprístupnený verejnosti aj cez týždeň
Od 29. októbra 2016 je Trenčiansky hrad opäť otvorený aj počas týždňa. Po necelom mesiaci vytrvalých prác sa robotníkom podarilo odstrániť kovovú konštrukciu spred vstupu na hrad.
viac
08.12.2018
V Šamoríne otvorili klzisko pre verejnosť, školy ho môžu využiť bezplatne
V areáli X-Bionic v Šamoríne otvorili v sobotu klzisko pre verejnosť s klasickým ľadom, ktoré bude fungovať do vonkajšej teploty desať stupňov Celzia. Ide o 600 štvorcových metrov rozsiahlu ľadovú plochu pod holým nebom a školy ju budú môcť využívať bezplatne.
viac
16.11.2020
Prevádzky kultúrnych inštitúcií sa môžu otvoriť od 16. novembra
Divadlá, kiná a koncertné sály sa môžu od pondelka 16. novembra otvoriť opäť pre verejnosť.
viac
17.09.2022
Obnovený modranský kaštieľ otvoria už v októbri
Kaštieľ v Modre, ktorý je národnou kultúrnou pamiatkou, prešiel komplexnou rekonštrukciou vonkajších, ako i vnútorných priestorov. BSK tu vytvorí centrum pre vinárov, vinohradníkov, umelcov, žiakov, keramikárov, neziskové organizácie, ale i širokú laickú a odbornú verejnosť.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.20 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.15 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.66 %