Nedeľa 03.03.2024
Dnes má meniny 
Bohumil, Bohumila
°C
09.12.2023 05:05

Lyžiarsku sezónu na Martinských holiach otvoria počas tohto víkendu


Snímka zdroj: Turiec Online


Lyžiarsku sezónu v stredisku Winter Park Martinky na Martinských holiach otvoria počas nastávajúceho víkendu (9. - 10. 12.). Podľa riaditeľa strediska Petra Hudeca sú po technickej stránke na sezónu 2023/2024 pripravení.


Na otváracom víkende bude prístupná zjazdovka Rekreačná s vlekom a Flochova so sedačkovou lanovkou, ktorú už niekoľko dní technicky zasnežujú. Po úvodnom víkende plánuje stredisko opäť otvoriť cez víkend (16. - 17. 12.) a následne oznámi prevádzkové dni podľa poveternostných podmienok, informoval Hudec.         

Doplnil, že pre malých lyžiarov zabezpečia počas celej sezóny skúsení inštruktori lyžiarsku školu. "Rodiny s deťmi sa môžu tešiť na program s animátormi a maskotom, ktorý bude počas prevádzky lyžiarskeho strediska pravidelne v nedeľu. Udržiavaný bude aj sánkarsky svah pri detskom vleku, ktorý bude pre deti dostupný bezplatne," dodal riaditeľ strediska.

Autor: (TASR)


komentáre
SHOW ALL
podobné
27.04.2023
Turistickú sezónu v SNM-Múzeu Bojnice otvorí podujatie Strašidelný zámok
Hlavnú turistickú sezónu v Slovenskom národnom múzeu (SNM) - Múzeu Bojnice otvorí už tento týždeň Strašidelný zámok. Premiérový ročník podujatia ponesie podtitul 1888 a reflektovať bude práve na tento rok, keď započala prestavba hradu na romantický zámok i zhoreli strechy domov na námestí.
viac
29.04.2023
Slanický ostrov umenia cez víkend privíta prvých návštevníkov v tomto roku
Jubilejnú 50. sezónu na Slanickom ostrove umenia uprostred Oravskej priehrady otvoria v sobotu 29. apríla.
viac
23.05.2023
V kúpeľoch otvoria cez víkend letnú sezónu
V kúpeľoch Dudince v Krupinskom okrese otvoria počas posledného májového víkendu tohtoročnú letnú kúpeľnú sezónu. Informovala o tom Andrea Petrušová zo spoločnosti Kúpele Dudince.
viac
25.05.2023
Na Liptove otvorili letnú sezónu, predstavili nového audiosprievodcu Vlkolíncom
Letnú turistickú sezónu na Liptove otvorili v stredu vo Vlkolínci pri Ružomberku. Udialo sa tak pri príležitosti 30. výročia zápisu podhorskej osady do Zoznamu svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Predstavili aj nového audiosprievodcu lokalitou.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.00 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.08 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.93 %