Nedeľa 13.06.2021
Dnes má meniny 
Anton
°C
10.05.2021 08:20

ZMOS dáva do pozornosti diskusiu o reforme stavebného práva


Pozvánka.


Združenie miest a obcí Slovenska dáva do pozornosti verejnú odbornú diskusiu s názvom: Reforma stavebného práva, koniec alebo začiatok krízy?


Organizátorom podujatia je Právnická fakulta Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici. Podujatie bude venované dvojici zákonov o územnom plánovaní a výstavbe a pripravovanej najväčšej reforme stavebného práva od roku 1976. Diskusia sa uskutoční aj za účasti zástupcu Združenia miest a obcí Slovenska. 

V rámci podujatia budú diskutovať:

JUDr. Martin Píry, PhD. - odborný asistent Katedry správneho práva Právnickej fakulty Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici

prof. Dr. Ing. Martin Decký - profesor Katedry cestného staviteľstva Stavebnej fakulty Žilinskej univerzity v Žiline

Mgr. Anton Martvoň, PhD. - odborný asistent Katedry správneho a environmentálneho práva Právnickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave

MUDr. Dana Čahojová - starostka bratislavskej mestskej časti Karlova Ves

Ing. Martin Chren - člen Združenia miest a obcí Slovenska a starosta bratislavskej mestskej časti Ružinov

a Vy všetci...

Diskusia na tému „Reforma stavebného práva, koniec alebo začiatok krízy?” sa uskutoční dňa 12. mája 2021 od 18.00 hod. Pripojiť sa môžete prostredníctvom linku tiny.cc/h56xtz 

Autor: (ZMOS)


komentáre
SHOW ALL
podobné
10.04.2018
25. rokov Metodického centra UMB pre Slovákov žijúcich v zahraničí
Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici Vás pozýva na podujatie Korene a krídla, slávnostné zhromaždenie pri príležitosti osláv 25. výročia Metodického centra UMB pre Slovákov žijúcich v zahraničí.
viac
20.09.2018
Podpis dokumentu Magna Charta Universitatum
Do veľkej rodiny svetových univerzít, ktoré sa rozhodli spoločne ochraňovať hodnoty zakotvené v dokumente Magna Charta Universitatum, pribudla 18. septembra 2018 aj Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici.
viac
24.10.2018
Deň otvorených dverí na UMB
Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici pozýva záujemkyne a záujemcov o vysokoškolské štúdium na Deň otvorených dverí v stredu 7. novembra 2018. Brány všetkých šiestich fakúlt sa otvoria už o 9.00 hod.
viac
10.06.2021
Práce na moste v Iliaši pokročili, čoskoro sa začnú dopravné obmedzenia
Projekt výstavby nového mosta do mestskej časti Iliaš je v plnom prúde. Aktuálne sa stavebné práce zameriavajú na nevyhnutnú preložku prívodu elektrickej energie.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.78 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.60 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.62 %