Štvrtok 25.07.2024
Dnes má meniny 
Jakub, Timur
°C
27.10.2021 02:15

V Myjave opravia prestupné bývanie a komunitné centrum za viac ako milión eur


Ilustračná snímka: (tasr).


V meste Myjava sa uskutoční rekonštrukcia prestupného bývania a komunitného centra na Trokanovej ulici. Vyplýva to zo zverejnených údajov vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie.


Predmetom zákazky je rekonštrukcia objektov za účelom zlepšenia podmienok bývania občanov vrátane marginalizovanej rómskej komunity. "Rekonštrukcia zahŕňa okrem iného vytvorenie spoločného vstupu do budov v rámci stavebných úprav komunitného centra či rozšírenie priestorov komunitného centra podľa projektovej dokumentácie," informovalo mesto.

O zákazku sa uchádzali traja záujemcovia a víťaznú ponuku podala spoločnosť Unistav Teplička. Tá ponúkla sumu za realizáciu vo výške 1 277 617,87 eura s DPH, kým pôvodne odhadovaná celková hodnota zákazky bola 1 339 018,78 eura s DPH.

Projekt bude financovaný z fondov Európskej únie, konkrétne z Európskeho fondu regionálneho rozvoja a Operačného programu Ľudské zdroje. Podľa zverejnenej zmluvy je maximálna lehota na zhotovenie diela stanovená na osem mesiacov od nadobudnutia účinnosti zmluvy.

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
23.11.2020
Exteriér a interiér kultúrneho domu čaká rekonštrukcia za 3,7 milióna eur
Mesto Šaľa zrekonštruuje kultúrny dom v Šali. Do súťaže na dodávateľa prác sa prihlásilo šesť uchádzačov, zákazku získala s cenou 3,7 milióna eur šalianska spoločnosť Menert.
viac
29.12.2020
NSK plánuje na budúci rok preinvestovať desiatky miliónov eur
Nitriansky samosprávny kraj (NSK) plánuje v roku 2021 investície do viacerých oblastí. Aj napriek tomu, že pre pandémiu ochorenia COVID-19 očakáva výpadok príjmov, na investičné akcie vyčlenil desiatky miliónov eur.
viac
23.07.2021
Na modernizáciu nemocnice si mesto Šahy vezme úver 303 481 eur
Mestské zastupiteľstvo v Šahách schválilo realizáciu investičnej akcie Decentralizácia zdroja tepla a areálový plynovod pre objekty nemocnice v Šahách.
viac
10.01.2022
Stavbu komunitného centra zabrzdili verejné obstarávania
V poradí tretie verejné obstarávanie na prestavbu bývalého obecného úradu na komunitné centrum vypísali v uplynulých týždňoch v Senohrade v okrese Krupina.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.26 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.13 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.62 %