Sobota 15.08.2020
Dnes má meniny 
Marcela
°C
09.07.2020 09:00

Usmernenie k výzve na Moderné technológie v súvislosti s mimoriadnou situáciou


Ilustračná snímka.


Pre potenciálnych žiadateľov z radov miest a obcí dávame do pozornosti usmernenia Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky k výzve a v súvislosti vyhlásením mimoriadnej situácie v SR.


Usmernenie č. 2 k zmene výzvy na moderné technológie (OPII-2020/7/11-DOP) s účinnosťou od 7. júla 2020: reflektuje najmä zmeny, ktoré súvisia s transformáciou Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu na Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky.

Usmernenie č. 2 k zmene výzvy na Moderné technológie je zverejnené na stránke https://www.mirri.gov.sk/projekty/vyzva-c-opii-2020-7-11-dop-na-predkladanie-ziadosti-o-poskytnutie-nenavratneho-financneho-prispevku-moderne-technologie/.

Usmernenie SO OPII č.9 v súvislosti s vyhlásením mimoriadnej situácie s účinnosťou od 1. júla 2020: cieľom je najmä operatívne riešenie tejto situácie, a to najmä úprava postupov v rámci všeobecnej komunikácie so žiadateľmi/prijímateľmi/hodnotiteľmi a úprava postupov v rámci rôznych fáz prípravy a implementácie projektov PO7 OPII.

Súvisiace oznamy ZMOS: Výzva na moderné technológie vo verejnej správe

Autor: (ZMOS)


komentáre
SHOW ALL
podobné
11.11.2016
Blíži sa lll. uzávierka výzvy na materské školy. Zapojte svoje mesto alebo obec
Do vyhlásených výziev zameraných na výstavbu, rekonštrukciu a prestavbu materských škôl sa doposiaľ zapojili desiatky miest a obcí. Po dvoch uzávierkach je pre tento typ projektových žiadostí k dispozícii ešte 32,74 miliónov eur.
viac
25.08.2017
Úrad vlády vyčlenil na podporu regiónov viac ako milión eur
Úrad vlády Slovenskej republiky informuje širokú verejnosť, že na webovom sídle www.nro.vlada.gov.sk vyhlásil a zverejnil Výzvu na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie v oblasti podpory regionálneho rozvoja.
viac
20.11.2017
Fiškálna decentralizácia nie je prekážkou pri budovaní sociálneho štátu
„Naplnenie princípov fiškálnej decentralizácie, ktorá bola pokračovaním procesu decentralizácie verejnej správy, nepovažujeme za prekážkou pri budovaní sociálneho štátu, naopak v mnohých oblastiach tomuto procesu pomáha,“ myslí si podpredseda ZMOS Jozef Turčány.
viac
02.06.2020
Obce nie sú povinné vypĺňať dotazník
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky doručilo Združeniu miest a obcí Slovenska usmernenie ohľadom informačných systémov verejnej správy z pohľadu základnej služby.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
78.02 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.71 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.28 %