Štvrtok 25.07.2024
Dnes má meniny 
Jakub, Timur
°C
17.06.2024 08:05

Predseda ZMOS Jozef Božik na rozlúčkovom podujatí prezidentky SR Zuzany Čaputove


Snímka z podujatia


Predseda Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS) Jozef Božik sa zúčastnil na rozlúčkovom podujatí prezidentky SR Zuzany Čaputovej v Prezidentskej záhrade v Bratislave.


Predseda Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS) Jozef Božik sa zúčastnil na rozlúčkovom podujatí prezidentky SR Zuzany Čaputovej v Prezidentskej záhrade v Bratislave.

Okrem zástupcov samospráv boli na podujatí v piatok 14. júna 2024 aj zástupcovia občianskej spoločnosti, charity, vzdelávania, kultúry, menšín, držitelia najvyšších štátnych vyznamenaní, úspešní vedci, športovci, umelci i učitelia.

„Spoločne s predsedom SK 8 Jozefom Viskupičom sme ako pozvaní zástupcovia samospráv poďakovali za spoluprácu a záujem o samosprávy a naše problémy, ktoré sa prehĺbili predovšetkým počas rokov 2021 a 2022,“ uviedol predseda ZMOS a primátor mesta Partizánske Jozef Božik.

 

Autor: (Zdroj: ZMOS)


komentáre
SHOW ALL
podobné
11.08.2020
Smart riešenia na princípe zdieľania
Združenie miest a obcí Slovenska pripravuje ďalší zaujímavý workshop. Výpovednú hodnotu pripravovaného podujatia znásobuje jeho zameranie aj témy prednášajúcich expertov.
viac
07.09.2020
ZMOS sa sústredí na podmienky a možnosti zhodnocovania majetku samospráv
Možnosti podnikania s majetkom mesta. Výkon kontroly vo vzťahu k majetku samospráv prostredníctvom poistenia a využívanie komunálneho majetku v sociálnom podniku. Aj to sú ciele podujatia, ktoré organizuje Združenie miest a obcí Slovenska.
viac
13.11.2020
Prezidentka: K samosprávam sa treba správať ako k partnerom
Samosprávy sú kľúčovým faktorom pri správe vecí verejných, čo sa ukázalo aj pri nedávnom celoplošnom testovaní na COVID-19. Po stretnutí so zástupcami Únie miest Slovenska (ÚMS) a Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS) to vo štvrtok vyhlásila prezidentka SR Zuzana Čaputová.
viac
03.12.2020
Predseda ZMOS v Kontaktoch SRo o eurofondoch
Predseda Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS) a primátor Liptovského Hrádku Branislav Tréger bol v utorok 1. decembra 2020 hosťom živého vysielania relácie Kontakty, ktorú Slovenský rozhlas vysiela na svojom prvom okruhu. Témou relácie bola problematika eurofondov.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.26 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.13 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.62 %