Piatok 21.02.2020
Dnes má meniny 
Eleonóra
°C
15.05.2019 07:31

Oznámenie: Granty pre samosprávu


Ilustračný výrez plagátu


V piatok 7. júna sa od 08.30 h v posluchárni P27 na prízemí B-traktu budovy TUKE v budove Slovenskej technickej univerzity na Letnej 9 v Košiciach uskutoční v poradí 3. podujatie Granty pre samosprávu.


Podujatie organizuje Úrad vlády SR v spolupráci so ZMOS a ostatnými riadiacimi orgánmi programov Európskej územnej spolupráce.       

Účastníci podujatia sa dozvedia o tematických zameraniach programov najmä s akcentom na príslušný región, akými sú: Central Europe a Dunajský nadnárodný program, INTERREG V-A SK-CZ, SK-AT, HU-SK, ERASMUS+ pre oblasť mládeže a športu, ERASMUS+ pre oblasť vzdelávania, Európa pre občanov, Visegrad Fund, INTERACTIII, ako aj Granty EHP a Nórska, o ich alokáciách, o aktuálnych výzvach a dôležitých dátumoch, a nebudú chýbať ani príklady úspešných projektov z praxe. O presnom programe podujatia bude Úrad vlády SR verejnosť informovať.      

 Záujemcovia o podujatie z radov verejnosti sa môžu registrovať na adrese: jan.pangrac@vlada.gov.sk s uvedením svojho mena a priezviska, spoločnosti/firmy/organizácie, ktorú zastupujú a svojho kontaktu.       

Uzávierka registrácie je dňa 30. mája 2019.       

TASR o tom 14.. mája informovali z Úradu vlády SR – odbor programov nadnárodnej spolupráce.      

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
18.05.2017
Druhý deň rokovania 28. snemu ZMOS
Druhý deň rokovania 28. snemu 18. mája otvoril podpredseda ZMOS a predseda Komory obcí, starosta Santovky Ľubomír Lörincz. Zo zdravotných dôvodov v úvodnej časti rokovania nebol prítomný predseda ZMOS Michal Sýkora.
viac
15.11.2018
Spoločná bilancia komunálnych volieb na Slovensku a v Čechách
Krásno nad Kysucou - 13. novembra 2018 – Predseda Združenia miest a obcí Slovenska Michal Sýkora spolu s predsedom Svazu měst a obcí České republiky Františkom Luklom na tlačovej konferencii bilancovali výsledky nedávnych volieb do orgánov samospráv na Slovensku a v Čechách.
viac
03.04.2019
Odmeňovanie zamestnancov je otázkou reálnych možností samosprávy
ZMOS odmieta cielené útoky na ekonomickú stabilitu samospráv. Je neprijateľné, aby sa vzhľadom na súčasnú ekonomickú situáciu vytváral obraz o tom, že mestá a obce majú tak značný nárast príjmov, že majú platiť výdavky za nové úlohy, ktoré sa v neúnosnej miere presúvajú na ich plecia.
viac
14.04.2019
Podujatie Granty pre samosprávu
Úrad vlády SR so Združením miest a obcí Slovenska pozývajú na druhé zo série podujatí určených pre potenciálnych žiadateľov, ktorí majú záujem čerpať fondy či granty EÚ. Pod názvom Granty pre samosprávu sa uskutoční v pondelok 15. apríla od 08.30 h v priestoroch hotela Bôrik v Bratislave.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
78.36 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.78 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
18.86 %