Štvrtok 12.12.2019
Dnes má meniny 
Otília
°C
14.04.2019 04:05

Podujatie Granty pre samosprávu


Ilustračná snímka


Úrad vlády SR so Združením miest a obcí Slovenska pozývajú na druhé zo série podujatí určených pre potenciálnych žiadateľov, ktorí majú záujem čerpať fondy či granty EÚ. Pod názvom Granty pre samosprávu sa uskutoční v pondelok 15. apríla od 08.30 h v priestoroch hotela Bôrik v Bratislave.


Na podujatiach budú prezentované komplexné informácie o programoch: Granty EHP a Nórska, INTERREG - programy nadnárodnej spolupráce: Central Europe a Dunajský nadnárodný program, INTERREG V-A, SK-CZ, SK-AT, HU-SK, ERASMUS+ pre oblasť mládeže a športu, ERASMUS+ pre oblasť vzdelávania, CreativeEurope Slovakia, Európa pre občanov a INTERACTIII.       

Bude predstavených niekoľko úspešných projektov ako inšpirácia pre potenciálnych žiadateľov.       

Prítomnosť médií s platnou akreditáciou Úradu vlády SR na podujatí je voľná. Hostia a prezentujúci budú médiám k dispozícii počas prestávok v programe, ktorý nájdete v prílohe mailu.       

Kontakt: Tatiana Kmecová, tatiana.kmecova@vlada.gov.sk, +421 915 984 227.       

TASR o tom dnes informovali z tlačového a informačného odboru Úradu vlády SR.      

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
18.05.2017
Druhý deň rokovania 28. snemu ZMOS
Druhý deň rokovania 28. snemu 18. mája otvoril podpredseda ZMOS a predseda Komory obcí, starosta Santovky Ľubomír Lörincz. Zo zdravotných dôvodov v úvodnej časti rokovania nebol prítomný predseda ZMOS Michal Sýkora.
viac
15.11.2018
Spoločná bilancia komunálnych volieb na Slovensku a v Čechách
Krásno nad Kysucou - 13. novembra 2018 – Predseda Združenia miest a obcí Slovenska Michal Sýkora spolu s predsedom Svazu měst a obcí České republiky Františkom Luklom na tlačovej konferencii bilancovali výsledky nedávnych volieb do orgánov samospráv na Slovensku a v Čechách.
viac
03.04.2019
Odmeňovanie zamestnancov je otázkou reálnych možností samosprávy
ZMOS odmieta cielené útoky na ekonomickú stabilitu samospráv. Je neprijateľné, aby sa vzhľadom na súčasnú ekonomickú situáciu vytváral obraz o tom, že mestá a obce majú tak značný nárast príjmov, že majú platiť výdavky za nové úlohy, ktoré sa v neúnosnej miere presúvajú na ich plecia.
viac
15.05.2019
Oznámenie: Granty pre samosprávu
V piatok 7. júna sa od 08.30 h v posluchárni P27 na prízemí B-traktu budovy TUKE v budove Slovenskej technickej univerzity na Letnej 9 v Košiciach uskutoční v poradí 3. podujatie Granty pre samosprávu.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
78.13 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.81 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.05 %