Nedeľa 19.01.2020
Dnes má meniny 
Drahomíra, Mário
°C
20.08.2019 01:25

Máte radi bábkové divadlo? Poďte s nami žihadliť


Ilustračný výrez plagátu


Bábkové Žihadlenie je rodinný bábkovo - divadelný festival usporadúvaný pri príležitosti rozlúčky s prázdninami pre všetky deti z Malaciek, blízkeho i neblízkeho okolia. Venovaný je bábkarovi Jonášovi Jiráskovi a uskutoční sa 31. augusta a 1. septembra na nádvorí pálffyovského kaštieľa V Malackách.


Festival Bábkové Žihadlenie pripravuje malacké Divadlo Žihadlo, teda Vlado Zetek a celá jeho rodinka. Podujatie má tú pravú priateľskú atmosféru plnú rozprávok v podaní divadiel zo Slovenska a Čiech, umocnenú pesničkami, výtvarnými dielničkami a dobrou náladou.

Festival finančne podporili Bratislavský samosprávny kraj a Nadácia ZSE, partnermi projektu sú mesto Malacky a MCK Malacky.

 

 

Autor: MCK, -red-


komentáre
SHOW ALL
podobné
22.03.2016
Slovenskí škôlkari „maľujú rozprávky“
Projekt Eurorozprávky iniciovali prešovské učiteľky. Škôlkari výtvarne spracovávajú rozprávky európskych krajín.
viac
27.10.2017
Posledný októbrový víkend prinesie pestré zážitky
Ružinovský folklórny festival, Boj o Bratislavu, Príbeh o mŕtvej neveste na hrade Červený Kameň, 1. Záhorácka ľudová zábava, Rozprávková jeseň v DK Zrkadlový háj. Posledný októbrový víkend v bratislavskom regióne bude v znamení divadla a pestrých zážitkov!
viac
23.06.2018
Žubrienky z fontány v Zámockom parku sú zachránené
Priamo vo fontáne pri kaštieli v Malackách sa konala záchranná akcia – odchyt žubrienok. Na pomoc prišli aj žiaci 1. B triedy Spojenej školy sv. Františka Assiského s pani učiteľkou Petrou Janskou.
viac
18.10.2019
Literárny festival opäť podporí čítanie v rodinách
Pre deti a rodičov je určený ďalší ročník košického literárneho festivalu Číta celá rodina. Na netradičné čítania, rozhovory so spisovateľmi, ako aj ďalšiu zábavu s knihou a o knihe sa môžu tešiť počas piatka a soboty (18. - 19.10.).
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
78.37 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.84 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
18.79 %