Piatok 19.07.2024
Dnes má meniny 
Dušana
°C
25.01.2018 02:15

Karneval na svahu


Pozvánka.


Aj túto zimnú sezónu to na Fačkovskom sedle ožije.


Na lyžiarskom svahu si v Skiarene Fačkovské sedlo pripravili organizátori zaujímavé podujatie, v rámci ktorého bude možné otestovať nové lyže a tiež sa zabaviť na karnevale.

Detský karneval bude prebiehať priamo na zjazdovke. Na všetky deti v maskách čaká zábava s maskotmi, sladká odmena, súťaž o najkrajšiu masku či aktivity ako beh v lyžiarkach či jazda na lopároch.

Nudiť sa nebudú ani dospelí, ktorí si budú môcť vyskúšať jazdu v terénnych autách.

 

Autor: (tr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
14.02.2017
Liptovský adrenalín
Liptov sa pýši jednými z najlepších freeridových svahov, ak nie najlepšími na Slovensku. Aj preto bude záver februára v mikulášskom multikine patriť tomu najlepšiemu adrenalínu vďaka festivalu – Adrenalin Film Festival v Golden Apple Cinema.
viac
24.01.2018
Lyže, folklór a pár šišiek už tento víkend
Vynikajúce pražené šišky, karnevalové masky či fašiangové maškary budú v posledný januárový víkend čakať na návštevníkov prvého tohtoročného TOP podujatia programu Terra Incognita.
viac
26.01.2018
Ružinov v sobotu rozvoňajú zabíjačkové špeciality
Mestská časť Bratislava-Ružinov a Cultus Ružinov pripravili pre všetkých milovníkov mäsa tradičné Ružinovské zabíjačkové slávnosti. V sobotu 27. januára od 9.30 v Parku Andreja Hlinku opäť ožijú zvyky, ktoré budú pripomínať tradície výroby zabíjačkových pochúťok.
viac
19.01.2021
Mestá umožnia svojim obyvateľom dať sa otestovať cez víkend
Všetkých 56 slovenských miest, ktoré sú členmi Únie miest Slovenska (ÚMS) a žije v nich takmer 2 milióny obyvateľov, umožní svojim obyvateľom dať sa cez víkend otestovať.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.24 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.13 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.63 %