Streda 03.06.2020
Dnes má meniny 
Karolína
°C
24.05.2016 06:44

Informácie o Bojniciach vždy po ruke


Pohľad na Bojnice. Snímka: (exploreslovakia.eu).


Mobilnú aplikáciu “Virtualne“ pripravilo mesto spoločne s prevádzkovateľom jeho webovej stránky. Je dostupná pre operačné systémy iOS a Android.


Dôležité oznamy a upozornenia môžu používatelia vedieť ihneď po zverejnení na webovej stránke mesta. Nastavená notifikácia vás totiž upozorní na aktuálne informácie bez nutnosti navštívenia stránky.

Úradné hodiny mestského úradu a kontaktné informácie si môžete cez mobilnú aplikáciu uložiť pre prezeranie v offline režime. Budete ich tak mať k dispozícii aj keď nebudete mať internetové pripojenie.

Informácie o meste, jeho históriu, alebo fotogalériu je možné pohodlne zdieľať s priateľmi ako atraktívnu pozvánku pre jeho návštevu.

Ľahkú orientáciu v uliciach mesta umožňuje mapa so zobrazením úradov, inštitúcií, škôl a športovísk.

Autor: (msú)


komentáre
SHOW ALL
podobné
02.05.2018
Sládkovičovo predstavuje službu pre občanov a návštevníkov mesta
Chcete byť informovaný o aktualitách z nášho webu? Chcete mať k dispozícii dôležité informácie z mesta vo vašom smartfóne? Práve pre vás je určená naša nová mobilná aplikácia - V OBRAZE.
viac
28.12.2019
O aktuálnom dianí v meste informuje nová mobilná aplikácia
Aktuálne informácie o dianí v Liptovskom Mikuláši poskytne nová mobilná aplikácia. Podľa hovorkyne mesta Viktórie Čapčíkovej má novinka zabezpečiť efektívnejšiu komunikáciu medzi liptovskomikulášskou radnicou a obyvateľmi.
viac
15.04.2020
Mestá na hornom Zemplíne spúšťajú svoje mobilné aplikácie
S cieľom lepšej informovanosti verejnosti spustili mestá Humenné, Vranov nad Topľou a Medzilaborce mobilné informačné služby formou aplikácií. Samosprávy o tom informujú na svojich internetových stránkach.
viac
22.05.2020
O aktualitách v meste Rajec sa obyvatelia dozvedia cez mobilnú aplikáciu
Aktuálne informácie o dianí v meste Rajec sprostredkuje nová mobilná aplikácia. Podľa Zuzany Ščasnej z oddelenia kultúry mestského úradu má novinka zabezpečiť efektívnejšiu komunikáciu medzi radnicou a obyvateľmi.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.92 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.77 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.31 %