Štvrtok 05.12.2019
Dnes má meniny 
Oto
°C
26.01.2018 06:35

„STAROSTLIVÝ ANJEL 2017“ - Výzva na nominácie


Ilustračná snímka.


Nitriansky samosprávny kraj organizuje pod záštitou predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja Milana Belicu, tretí ročník slávnostného odovzdávania ocenení pracovníkom zariadení sociálnych služieb v pôsobnosti Nitrianskeho samosprávneho kraja „Starostlivý anjel 2017“.


Cieľom spoločenskej akcie je poukázať na mimoriadne činy pracovníkov zariadení sociálnych služieb, vyzdvihnúť kvalitne vykonanú prácu v oblasti sociálnych služieb a oceniť poskytovateľov sociálnych služieb ako i jednotlivých pracovníkov týchto zariadení.

Na základe vyššie uvedeného vyzývame poskytovateľov sociálnych služieb a verejnosť o elektronické zaslanie nominácií na udelenie ceny v termíne do 23. 2. 2018 v kategóriách:

Manažment

Odborní pracovníci – zdravotnícky úsek

Odborní pracovníci – sociálny úsek

Ostatní pracovníci

Na ocenenie môže jedno zariadenie sociálnych služieb nominovať maximálne troch pracovníkov v každej kategórii, ktorí musia pôsobiť v Nitrianskom samosprávnom kraji, ale nemusia byť ich zamestnancami .

Internetové odkazy na elektronické formuláre podľa kategórie:

Manažment  https://goo.gl/haNcXG

Odborní pracovníci – zdravotnícky úsek https://goo.gl/oGRtCN

Odborní pracovníci – sociálny úsek https://goo.gl/kV8BRd

Ostatní pracovníci https://goo.gl/bfdKGg

Po vyplnení sa formulár odošle kliknutím na tlačidlo „Odoslať“. Po overení údajov bude formulár s údajmi zaslaný na e-mailovú adresu nominovanej osoby a navrhovateľa.

Autor: (Viera KAZIMÍROVÁ, vedúca odboru sociálnych vecí)


komentáre
SHOW ALL
podobné
20.12.2017
Verejnosť vyberá najlepších v cestovnom ruchu PSK 2017
V pondelok 18. decembra sa začala hlasovacia časť ocenení Najlepší v cestovnom ruchu Prešovského kraja 2017. Verejnosť v online hlasovaní vyberá NAJ zariadenia, zamestnancov a produkty cestovného ruchu.
viac
22.12.2018
Zamestnancom sociálnych zariadení v Trnavskom kraji zvýšili mzdy
Trnavský samosprávny kraj (TTSK) vyčlenil od druhého polroka tohto roku na zvýšenie platov zamestnancov zariadení sociálnych služieb sumu vyše milióna eur. Ďalší milión eur uvoľnil ku koncu roka aj na jednorazovú odmenu pre týchto pracovníkov.
viac
29.05.2019
Trenčianska župa verejne ocení prácu zamestnancov v oblasti sociálnych služieb
Obetavý prístup a záslužnú prácu ľudí na poli sociálnych služieb v Trenčianskom kraji si všíma aj župa. Po oceňovaní ľudí pracujúcich v oblasti školstva a kultúry tento rok po prvýkrát verejne poďakuje aj zamestnancom pôsobiacim v sociálnych službách.
viac
05.11.2019
V Prešovskom kraji pôsobí takmer 350 poskytovateľov sociálnych služieb
V Prešovskom samosprávnom kraji pôsobí celkovo 348 poskytovateľov sociálnych služieb. Z toho je 25 poskytovateľov v zriaďovateľskej pôsobnosti PSK s počtom miest 2075. V zriaďovateľskej pôsobnosti miest a obcí je 159 poskytovateľov s počtom miest 2056 a neverejných poskytovateľov je 164 s počtom mie
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
78.10 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.82 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.08 %