Utorok 04.08.2020
Dnes má meniny 
Dominika, Dominik
°C
26.01.2018 06:35

„STAROSTLIVÝ ANJEL 2017“ - Výzva na nominácie


Ilustračná snímka.


Nitriansky samosprávny kraj organizuje pod záštitou predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja Milana Belicu, tretí ročník slávnostného odovzdávania ocenení pracovníkom zariadení sociálnych služieb v pôsobnosti Nitrianskeho samosprávneho kraja „Starostlivý anjel 2017“.


Cieľom spoločenskej akcie je poukázať na mimoriadne činy pracovníkov zariadení sociálnych služieb, vyzdvihnúť kvalitne vykonanú prácu v oblasti sociálnych služieb a oceniť poskytovateľov sociálnych služieb ako i jednotlivých pracovníkov týchto zariadení.

Na základe vyššie uvedeného vyzývame poskytovateľov sociálnych služieb a verejnosť o elektronické zaslanie nominácií na udelenie ceny v termíne do 23. 2. 2018 v kategóriách:

Manažment

Odborní pracovníci – zdravotnícky úsek

Odborní pracovníci – sociálny úsek

Ostatní pracovníci

Na ocenenie môže jedno zariadenie sociálnych služieb nominovať maximálne troch pracovníkov v každej kategórii, ktorí musia pôsobiť v Nitrianskom samosprávnom kraji, ale nemusia byť ich zamestnancami .

Internetové odkazy na elektronické formuláre podľa kategórie:

Manažment  https://goo.gl/haNcXG

Odborní pracovníci – zdravotnícky úsek https://goo.gl/oGRtCN

Odborní pracovníci – sociálny úsek https://goo.gl/kV8BRd

Ostatní pracovníci https://goo.gl/bfdKGg

Po vyplnení sa formulár odošle kliknutím na tlačidlo „Odoslať“. Po overení údajov bude formulár s údajmi zaslaný na e-mailovú adresu nominovanej osoby a navrhovateľa.

Autor: (Viera KAZIMÍROVÁ, vedúca odboru sociálnych vecí)


komentáre
SHOW ALL
podobné
31.05.2016
Zariadenia sociálnych služieb v TSK si tento rok prilepšia takmer o 1,2 milióna
Zariadenia sociálnych služieb v Trenčianskom samosprávnom kraji (TSK) si vďaka efektívnemu hospodáreniu kraja v minulom roku tento rok prilepšia takmer o 1,2 milióna eur. TSK v minulom roku hospodáril s prebytkom 14,6 milióna eur.
viac
29.05.2019
Trenčianska župa verejne ocení prácu zamestnancov v oblasti sociálnych služieb
Obetavý prístup a záslužnú prácu ľudí na poli sociálnych služieb v Trenčianskom kraji si všíma aj župa. Po oceňovaní ľudí pracujúcich v oblasti školstva a kultúry tento rok po prvýkrát verejne poďakuje aj zamestnancom pôsobiacim v sociálnych službách.
viac
05.11.2019
V Prešovskom kraji pôsobí takmer 350 poskytovateľov sociálnych služieb
V Prešovskom samosprávnom kraji pôsobí celkovo 348 poskytovateľov sociálnych služieb. Z toho je 25 poskytovateľov v zriaďovateľskej pôsobnosti PSK s počtom miest 2075. V zriaďovateľskej pôsobnosti miest a obcí je 159 poskytovateľov s počtom miest 2056 a neverejných poskytovateľov je 164 s počtom mie
viac
16.11.2019
Zariadenia sociálnych služieb - príležitosť zapojiť sa do deinštitucionalizácie
Zariadenia sociálnych služieb majú opäť možnosť zapojiť sa do procesu deinštitucionalizácie, teda do prechodu z inštitucionálnej na komunitnú starostlivosť.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
78.03 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.72 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.25 %