Pondelok 18.06.2018
Dnes má meniny 
Vratislav
25°C Bratislava
16.02.2018 09:00

Záver fašiangu v bratislavskom regióne


Pozvánka na ples


Bratislavský Burlesque bál, Dúbravský detský karneval, Festival Izraelského filmu, Historické potulky Malackami, Nočné prehliadky Modrou, či Zimné folkovanie v Pezinku doplnia skvelý víkendový program v bratislavskom regióne.


„Podujatia tohto víkendu ponúknu návštevníkom bratislavského regiónu pestré kultúrne, či hudobné zážitky. Pripravené podujatia oslovia svojim bohatým programom všetky vekové kategórie a na svoje si prídu aj detskí návštevníci,“  povedal výkonný riaditeľ KOCR Bratislava Region Tourism Lukáš Dobrocký.

Jeden z posledných bálov roku 2018 sa uskutoční už túto sobotu! Bratislavský Burlesque bál sa predvedie v duchu kabaretných či tanečných vystúpení. Program začína už o 19. V Moyzesovej sieni v Bratislave.

Na svoje si v sobotu 17. 2. prídu aj tí najmenší. V Dome kultúry Dúbravka sa o 16. hod. uskutoční Dúbravský detský karneval. Pre deti je pripravené maľovanie na tvár, výtvarné dielne a veľa inej zábavy!

V bratislavskom Kine Lumiére sa až do nedele 18.2. predstaví šesť filmov, z ktorých 5 má slovenskú premiéru. Toto všetko ponúkne 5. ročník festivalu Izraelského filmu - KolNoa. Premietanie začína o 18. a 20. hodine a zahŕňa slovenské a anglické titulky.

Na tradičné Historické potulky Malackami sa môžete tešiť v sobotu 17.2. o 14:00hodine. Prehliadka začína pred Farským kostolom a v rámci prechádzky mestom môžete navštíviť Františkánsky kostol, krypty a so sprievodcom nazriete aj do útrob Malackého kaštieľa.

Návštevníci Modry sa v sobotu 17.2. vyberú  na špacír nočnou Modrou, dolným predmestím. Nočné prehliadky Modrou prezradia prečo sa Modra volá modrá, kto bol slovenský Exupéry, prečo máme dva evanjelické kostoly hneď vedľa seba a ešte mnoho zaujímavostí. Prehliadka začína na cintoríne po zotmení o 18:00.

Zimné folkovanie rozospieva Dom kultúry v Pezinku v sobotu o 19:00. Vystúpi skvelý gitarista Martin Chrobák a doplní ho pražská speváčka Jana Šteflíčková. Určite nebudú chýbať hudobné improvizácie!

Viac informácií o aktuálnych podujatiach nájdete na www.gob.sk

Autor: (ts-Bratislava Region Tourism)


komentáre
SHOW ALL
podobné
16.05.2016
Snem ZMOS je sviatkom spoločnej nádeje
V poradí 27. snem ZMOS nebude len bilanciou toho, čo sa podarilo a úvahou o tom, čo sme ešte mohli urobiť. Dvojdňové rokovanie musíme vnímať ako našu schopnosť jasne formulovať tézy, ktoré dokážeme presadiť a naplniť.
viac
07.06.2016
Práce na príprave Európskeho summitu regiónov a miest finišujú
Prípravy a organizačné práce v súvislosti so siedmym Európskym summitom regiónov a miest, ktorý sa bude v hlavnom meste konať 8. a 9. júla, pomaly finišujú. Na neformálnom stretnutí v pondelok 6. júna to uviedla riaditeľka Odboru stratégie, územného rozvoja a riadenia projektov BSK.
viac
04.11.2016
Vo štvrtok skončilo ročné predsedníctvo Slovenska v Dunajskej stratégii
V júli sa v hlavnom meste Slovenska konal 7. európsky samit regiónov a miest, kým počas týchto dní (2. – 4. novembra) sa tu koná 5. výročné fórum Dunajskej stratégie.
viac
03.02.2017
Plesová sezóna v bratislavskom regióne
Cez víkend sa bude v bratislavskom regióne plesať takmer na každom kroku.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
78.57 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.48 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
18.94 %