Sobota 25.05.2024
Dnes má meniny 
Urban
°C
09.10.2023 01:10

ZMOS hľadá posily do odborného tímu Kancelárie ZMOS


Združenie miest a obcí Slovenska - logo


Združenie miest a obcí Slovenska hľadá posilu do svojho odborného tímu na úseku regionálneho rozvoja a sociálnych vecí a zdravotníctva. Ponúkame prácu s mestami a obcami v národnom záujmovom združení zastupujúcom záujmy miestnych územných samospráv.


Hľadáme do nášho tímu kolegu / kolegyňu na pozíciu odborného experta / odbornej expertky pre oblasť regionálneho rozvoja na miestnej a regionálnej úrovni. Odborný expert / odborná expertka bude zodpovedať za výkon agendy v gescii Ministerstva investícii, regionálneho rozvoja a informatizácie SR, Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR a Ministerstva dopravy SR.

Bližšie informácie o pracovnej ponuke TU.

Hľadáme do nášho tímu kolegu / kolegyňu na pozíciu na pozíciu odborného experta / odbornej expertky pre oblasť sociálnych vecí a zdravotníctva na úseku preneseného a originálneho výkonu kompetencií v miestnej územnej samospráve (mestách a obciach). Odborný expert / odborná expertka bude zodpovedať za výkon agendy v gescii Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR a Ministerstva zdravotníctva SR.

Bližšie informácie o pracovnej ponuke TU.

Ponúkame prácu, ktorá v rámci vecného rozsahu pôsobnosti poskytuje zamestnancovi priestor pre racionalizáciu, iniciatívnosť a samostatnosť pri plnení pracovných úloh a povinností. Pracovná pozícia je o odbornosti, ale aj o komunikácii a prezentácii k členským mestám a obciam. Ponúkame prácu s mestami a obcami naprieč celým Slovenskom, prácu v malom kolektíve do 20 ľudí v centre Bratislavy.

Autor: (ZMOS)


komentáre
SHOW ALL
podobné
27.04.2020
Žiar nad Hronom hľadá nového poskytovateľa právnych služieb
Mesto Žiar nad Hronom hľadá nového poskytovateľa právnych služieb. Keďže mu skončila zmluva s aktuálnym, prostredníctvom verejnej súťaže hľadá spoločnosť, ktorá mu bude právne služby poskytovať do konca budúceho roka.
viac
03.11.2020
Žarnovica hľadá nové vedenie mestského podniku služieb
Mesto Žarnovica vyhlásilo prijímací pohovor na obsadenie funkcie konateľa mestského podniku služieb. Doterajší konateľ spoločnosti sa vzdal funkcie z osobných dôvodov.
viac
17.12.2022
Samosprávy nemajú zdroje na vykrytie zvýšených nákladov na mzdy
Samosprávy nemajú zdroje na vykrytie nákladov, ktoré im vzniknú v súvislosti so zákonom stanoveným zvyšovaním odmien za prácu v nočných hodinách, počas víkendov a sviatkov.
viac
19.10.2023
SIEA: Hľadajú ľudí, ktorí chcú pomáhať svojim regiónom
V Slovenskej inovačnej a energetickej agentúre hľadajú ľudí, ktorí chcú pritom svojim regiónom pomôcť.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.13 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.15 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.71 %