Štvrtok 25.07.2024
Dnes má meniny 
Jakub, Timur
°C
21.06.2024 12:05

ZMOS bude partnerom divadelného festivalu Piešťanské zábaly


Snímka z rokovania predsedu ZMOS Jozefa Božika s organizátormi festivalu Piešťanské zábaly: Jankou Mroscákovou a hercom Jozefom Vajdom.


Združenie miest a obcí Slovenska (ZMOS) bude partnerom divadelného festivalu Piešťanské zábaly, ktorý sa v kúpeľnom meste Piešťany bude konať 16. – 19. augusta 2024.


O spolupráci rokoval predseda ZMOS Jozef Božik s organizátormi festivalu Piešťanské zábaly: Jankou Mroscákovou a známym hercom Jozefom Vajdom.

„Teší ma, že sa nám podarilo dohodnúť na spolupráci pri organizovaní prvého ročníka tohto unikátneho festivalu s cieľom pripraviť úspešné pokračovanie ďalších ročníkov tejto aktivity s celoslovenskou pôsobnosťou,“ povedal predseda ZMOS Jozef Božik.

Divadelný festival Piešťanské zábaly zmení na tri dni Piešťany na hlavné mesto slovenského divadelníctva. „Slovenské divadelníctvo a jeho umelecké stvárnenie predznamenáva jeden z ďalších hodnotových rozmerov pozitívneho vzťahu samosprávy miest a obcí k slovenskej kultúre a národu,“ doplnil Jozef Božik.

Poslaním divadelného festivalu Piešťanské zábaly je priniesť návštevníkom nezabudnuteľné zážitky plné smiechu, pohody a originality, ktoré sú šité na mieru pre všetky vekové kategórie.

 

Autor: (Zdroj: ZMOS)


komentáre
SHOW ALL
podobné
29.12.2016
Spoločenská zodpovednosť partnerov ZMOS
Partnermi Združenia miest a obcí Slovenska sú inštitúcie, ktoré mimoriadne aktívne rozvíjajú spoločenskú zodpovednosť a komunitné zámery. Pravidelne podporujú dobré nápady a zaujímavé projekty prostredníctvom svojej nadácie, alebo iným spôsobom. Viac nám priblížili vo svojich odpovediach.
viac
14.02.2019
Ruské mesto Puškin hľadá na Slovensku partnera
Združenie miest a obcí Slovenska informuje členské mestá a obce o žiadosti na nadviazania partnerskej spolupráce mesta Puškin v severozápadnom Rusku, ktoré tvorí časť mesta Petrohrad.
viac
03.06.2021
Cez víkend sa začne letný divadelný festival Zámocké hry zvolenské
Vo Zvolene sa cez víkend začne medzinárodný letný divadelný festival Zámocké hry zvolenské.
viac
16.07.2024
ZMOS partnerom prvého ročníka Piešťanského festivalu zábavy
Združenie miest a obcí Slovenska (ZMOS) tento rok začína spoluprácu s autormi zaujímavého podujatia pod názvom „Piešťanský festival zábavy“, ktorého hlavným gestorom nie je nik iný, ako samotný pán Jozef Vajda, vynikajúci divadelný, televízny, rozhlasový a dabingový herec.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.26 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.13 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.62 %