Nedeľa 01.11.2020
Dnes má meniny 
Denis, Denisa
°C
22.09.2020 08:15

Týždeň otvoreného vládnutia 2020 sa uskutoční online


Pozvánka.


Avizované podujatie Týždeň otvoreného vládnutia 2020, ktoré organizuje Úrad splnomocnenca vlády SR pre rozvoj občianskej spoločnosti sa vzhľadom na platné opatrenia RÚVZ Bratislava a bezpečnosť a zdravie všetkých zúčastnených uskutoční v zhustenej online podobe.


Vo štvrtok 24. septembra 2020 na Vás čaká a créme de la créme pôvodného programu.  V tento deň sa budú streamovať tie najsilnejšie diskusie, ktoré ste mali zažiť naživo v Starej tržnici. S využitím moderných technológií budete môcť byť aktívne účastní diskusií, skoro ako keby ste v tržnici aj boli. Ak Vás zaujíma, ako vyzerá partnerstvo občianskej spoločnosti a verejnej správy, či ste sa chceli dozvedieť viac o boji proti korupcii v právnom štáte, či horúcu tému prístupu k volebnému právu, potešíte sa. V rukáve sú pripravené aj ďalšie esá, ktoré organizátor podujatia zverejní neskôr.

O tom, čo na Vás vo štvrtok 24. septembra presne čaká, sa v najbližších dňoch dozviete na tejto webstránke, ako aj na facebookovej udalosti Úradu podpredsedu vlády pre rozvoj občianskej spoločnosti. Pri každej diskusii bude zároveň odkaz na link, na ktorom budete môcť diskusiu sledovať.

Čo sa týka ostatného plánovaného programu, na ktorý ste sa už možno prihlásili, tak  Úrad podpredsedu vlády pre rozvoj občianskej spoločnosti usilovne pracujeme na tom, aby Vám ho v priebehu jesene a zimy sprostredkoval tak, aby ste si ho poriadne užili.

V prípade potreby, kontaktujte Luciu Lacika (lucia.lacika@minv.sk).

Zdroj: Ministerstvo vnútra SR

Súvisiace oznamy ZMOS: Pozvánka na Týždeň otvoreného vládnutia 2020

Autor: (MV SR)


komentáre
SHOW ALL
podobné
01.10.2020
Posuny termínov výziev na majetkovo-právne vysporiadanie pozemkov
Ministerstvo vnútra SR informuje o posune termínu uzávierky 1. a 2. hodnotiaceho kola výzvy zameranej na majetko-právne vysporiadanie pozemkov. Termín 1. hodnotiaceho kola sa posúva na 10. novembra 2020 a v 2. hodnotiaceho kola na 11. januára 2021.
viac
05.10.2020
Spoznaj oblasti neziskového sektora na Slovensku: Dobrovoľníctvo
Úrad splnomocnenca vlády SR pre rozvoj občianskej spoločnosti prináša krátke kapitoly o všeobecne prospešných oblastiach neziskového sektora na Slovensku, ktoré zadefinoval Zákon o registri sa zameraním na dobrovoľníctvo.
viac
14.10.2020
Spoznajte oblasti neziskového sektora na Slovensku: Kultúra a duchovné hodnoty
Úrad splnomocnenca vlády SR pre rozvoj občianskej spoločnosti prináša ďalšie krátke kapitoly o všeobecne prospešných oblastiach neziskového sektora na Slovensku, ktoré zadefinoval Zákon o registri tentokrát sa zameraním na kultúrne a duchovné hodnoty.
viac
28.10.2020
Všetky kontaktné pracoviská MV SR sú až do odvolania zatvorené
Klientske centrá, oddelenia odkladov, dopravné inšpektoráty a ďalšie pracoviská MV SR sú z dôvodu zákazu vychádzania zatvorené a ich stránkové hodiny sú zrušené. Ich zamestnanci však naďalej pracujú a všetky žiadosti verejnosti vybavujú v zákonom stanovených lehotách.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.88 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.85 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.28 %