Pondelok 19.04.2021
Dnes má meniny 
Jela
°C
17.03.2021 09:30

Kremnica spustila nový web, ponúka aj mobilnú aplikáciu s aktualitami


Mesto Kremnica.


Mesto Kremnica pre verejnosť oficiálne sprístupnilo svoje nové webové sídlo. Okrem zmeny dizajnu prináša nová webová stránka mesta aj viacero noviniek vrátane mobilnej aplikácie s aktualitami či možnosti odberu noviniek prostredníctvom emailu.


Informovala o tom koordinátorka cestovného ruchu a propagácie mesta Veronika Chrienová.

Novú webovú stránku pripravovala samospráva niekoľko mesiacov, pretože pôvodné webové sídlo mesta už nespĺňalo štandardy o informačných systémoch verejnej správy, ako i niekoľko ďalších legislatívnych požiadaviek. „Nové webové sídlo pracuje s logom mesta a jeho dizajnovými prvkami. Farebne je zladený v odtieni zlatej, ktorá dominuje dizajnu oficiálneho logotypu,” uviedla Chrienová.

Novinkou webu mesta je podstránka Chcem vybaviť, ktorá občanov naviguje k užitočným informáciám k akejkoľvek agende, ktorú potrebujú s mestským úradom komunikovať. Návštevníci stránky sa po novom môžu prostredníctvom registrácie prihlásiť aj na odber emailom, vďaka čomu budú do svojej schránky dostávať súhrn aktualít, úradných oznamov a dôležitých informácií.

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
24.05.2016
Informácie o Bojniciach vždy po ruke
Mobilnú aplikáciu “Virtualne“ pripravilo mesto spoločne s prevádzkovateľom jeho webovej stránky. Je dostupná pre operačné systémy iOS a Android.
viac
05.12.2016
Po desiatich rokoch má mesto novú webovú stránku
Od začiatku decembra je v prevádzke vynovená oficiálna webová stránka mesta Myjava. Nahradila predošlý web samosprávy, ktorý fungoval prakticky desať rokov.
viac
02.05.2018
Mesto spúšťa do prevádzky novú webovú stránku
Mesto Trenčín spúšťa v pondelok do ostrej prevádzky svoju novú webovú stránku. Počas prechodného obdobia bude v prevádzke aj staré webové sídlo mesta.
viac
12.09.2019
Košická MČ Sídlisko KVP spustila svoju mobilnú aplikáciu
Košická mestská časť (MČ) Sídlisko KVP spustila svoju mobilnú aplikáciu s názvom Košice – KVP. Jej cieľom je zefektívniť komunikáciu s miestnym úradom, zlepšiť informovanosť obyvateľov o tom, čo sa na sídlisku deje, a uľahčiť riešenie ich problémov.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.65 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.65 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.69 %