Štvrtok 23.11.2017
Dnes má meniny 
Klement
2°C Bratislava
05.09.2017 09:00

Račianske vinobranie 2017


Pozvánka.


Najväčšia udalosť v Rači – Vinobranie – sa tento rok bude konať v dňoch 15. až 17.9. 2017. Návštevníci sa aj tento rok môžu tešiť na bohatý a rôznorodý program.


Do Rače po rokoch znova zavíta rocková skupina z Nitry - DESMOD, bratislavská punk-rocková kapela INE KAFE, temperamentní CIGÁNSKI DIABLI, dvorná skupina Celeste Buckingham KING SHAOLIN či raper KALI. 

Hlavný program bude prebiehať na pódiu v amfiteátri v Knižkovej doline, počas Vinobrania však bude možnosť zabaviť sa na rôznych miestach v Rači – tradičné kolotoče pre deti pod kúpaliskom, stánky na Alstrovej a Detvianskej ulici, program pred a v Nemeckom kultúrnom dome, v Červenej lisovni a iné. 

Pre milovníkov umenia budú pripravené výstavy na Miestnom úrade na Kubačovej ulici alebo v Nemeckom kultúrnom dome.

Celý program nájdete na: https://www.raca.sk/vinobranie-2017-desmod-ciganski-diabli-ine-kafe-kali/

 

Autor: (Eva MIKLÁNKOVÁ, hovorkyňa MČ Rača)


komentáre
SHOW ALL
podobné
05.01.2017
Vzdelávací program "TOP manažment samosprávy"
Bratislavská Business School Ekonomickej univerzity v Bratislave ponúka ešte stále možnosť prihlásiť sa na vzdelávací program pre predstaviteľov samosprávy, ktorého cieľom je zvýšiť odbornosť predstaviteľov samosprávy s prioritným zameraním na hospodárne vynakladanie finančných prostriedkov.
viac
10.02.2017
V bratislavskej Rači budú k sviatku zamilovaných dve vinárske akcie
Pre tých, ktorí majú chuť osláviť sviatok zamilovaných s pohárom dobrého vína, sa v Rači už tento víkend budú konať hneď dve valentínske vinárske akcie.
viac
13.09.2017
Vinobranie bude vyvrcholením a oslavou oberačkovej sezóny
Tradičný alegorický sprievod - Posledná lajtra, ukážky prešovania na historických lisoch, ochutnávky vín, miestne gurmánske špeciality spolu s regionálnou muzikou a sprievodným programom budú súčasťou Modranského vinobrania, ktoré sa uskutoční v dňoch 15. až 17. septembra.
viac
15.09.2017
Sezóna hodov a vinobraní je v plnom prúde!
Tento víkend vás do ulíc vytiahnu podujatia ako Týžden dobrovoľnictva, Fitfest, Račianske vinobranie, Vajnorské hody, Krúžkovanie Ružinova 2017, Vegánske hody 2017, Modranské vinobranie 2017 a Beh Pezinkom.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
79.83 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.00 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
17.17 %