Sobota 26.05.2018
Dnes má meniny 
Dušan
25°C Bratislava
29.08.2017 07:00

Nový fitness park teší obyvateľov aj návštevníkov mesta


Snímka zdroj: (MsÚ).


Nový exteriérový fitness park na verejnom priestranstve poteší obyvateľov ako aj návštevníkov mesta Spišská Stará Ves. Ihrisko je určené deťom starším ako 14 rokov a dospelým.


Vo fitness parku je umiestnených šesť  exteriérových fitnes prvkov, ktoré slúžia na posilňovanie rôznych svalových partií v oblasti brucha, bedrovej oblasti, horných a dolných končatín. Slúžia k precvičovaniu celého tela bez vynaloženia veľkej námahy, len za pomoci vlastnej hmotnosti a bez trénera.

Herné prvky sú z odolných materiálov, spĺňajú všetky bezpečnostné kvalitatívne kritéria a sú certifikované. Vybudovanie fitness parku mesto realizovalo z vlastných zdrojov, z rozpočtu mesta.

Autor: (Ján KURŇAVA, prednosta MsÚ)


komentáre
SHOW ALL
podobné
06.06.2017
Na sídlisku Juh v Poprade začali stavať workout park
Na sídlisku JUH VI začala výstavba workout parku. Na svoje by si tak mali prísť fanúšikovia aktívneho oddychu, ktorí majú v obľube cvičenie na čerstvom vzduchu s vlastnou váhou prostredníctvom rôznych lavičiek, hrázd a ďalších prvkov.
viac
08.06.2017
Bytčica žila športom a kultúrou
Uplynulý víkend sa v mestskej časti Bytčica niesol v duchu športu a kultúry. Na futbalovom ihrisku si počas BYTČICKÉHO JUNIÁLESU prišli na svoje deti i dospelí. Poslanci Anton Trnovec a Jozef Juriš zabezpečili v rámci Medzinárodného dňa detí drobné občerstvenie.
viac
12.06.2017
Petržalka začala s budovaním nového športového areálu
V areáli Jama na Vyšehradskej – Šášovskej začala bratislavská Petržalka s výstavbou nového areálu pre šport a hry. Mal by vyrásť na ploche takmer 1740 štvorcových metrov na mieste bývalého ihriska a slúžiť by mal ako deťom, tak mládeži a dospelým. Informovala o tom hovorkyňa Michaela Platznerová.
viac
24.08.2017
Do Prievidzského parku prinesie oživenie petangové ihrisko
V parku Prepadliská onedlho pribudne nové petangové ihrisko. Vybuduje ich prievidzská firma, ktorá vzišla z verejnej súťaže. Do mesiaca od podpísania zmluvy s mestom Prievidza musí odovzdať projektovú dokumentáciu a do štyroch mesiacov aj hotové dielo.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
78.36 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.62 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.02 %