Streda 12.12.2018
Dnes má meniny 
Otília
2°C Bratislava
20.02.2018 11:32

Mystická sila shaolinských mníchov v Michalovciach


Ilustračná snímka


Program, ktorý shaolinskí mnísi ponúknu 24. februára 2018, oslovuje všetky vekové kategórie, od detí až po dospelých a zároveň potvrdzuje, že myseľ je schopná ovládať ľudské telo. Fascinujúce dve hodiny zároveň poskytnú prehľad o rozvíjaní najvýznamnejších kultúr v Číne.


Dominantné cvičenia, ktoré pred vašimi očami mnísi predvedú, boli nacvičené v Číne. Títo mnísi žijú podľa prísnych pravidiel Budhizmu. Študenti Shaolinu trénujú až 20 rokov, kým dosiahnu majstrovstvo a je im dovolené vyučovať. Záverečná skúška je majstrovským dielom cvičenia s jednou z 18 klasických zbraní. Vystúpenia „SHAOLIN“ boli uskutočnené na štyroch kontinentoch pred viac ako troma miliónmi divákov. Show je sprevádzaná originálnou hudbou z chrámov a sprievodným komentárom v slovenskom jazyku.

V mystickom programe budú mnísi na svojich hlavách lámať hrubé drevené guľatiny, ohýbať veľké kusy kovu, a to bez akýchkoľvek stôp poranenia. Budú tlačiť ťažké bremená oštepom, pričom ostrá strana bude opretá o krk shaolinského mnícha. Jedno zo shaolinských detí dokáže svojim bruchom vyvinúť taký podtlak pod klasickým polievkovým tanierom, že ho dokážu dvihnúť do vzduchu.

V zahraničí sa tento event radí medzi najnavštevovanejšie a svojou jedinečnosťou patrí medzi záhady tohto sveta.

Nenechajte si ujsť jedinečné predstavenie mystickej sily shaolínskych mníchov už túto sobotu v Mestskej športovej hale v Michalovciach.

Vstupenky si môžete zakúpiť v sieti TICKETPORTAL, v Mestskom kultúrnom stredisku Michalovce a vo firme NIKA Press na Zimnom štadióne v Michalovciach.

Miesto konania:  Mestská športová hala Michalovce

Informácie k podujatiu: Marian Križanek, marian.krizanek@gmail.com

Autor: (ts-msu michalovce)


komentáre
SHOW ALL
podobné
16.02.2017
V Želiezovciach chcú vybudovať viacúčelovú športovú halu
Mesto Želiezovce a jeho občania majú záujem o vybudovanie nového viacúčelového športového centra pre deti a mládež, ktorého súčasťou by bola aj ľadová plocha, keďže s takouto ponukou samosprávu listom oslovil Slovenský zväz ľadového hokeja (SZĽH).
viac
05.07.2017
Sninskí poslanci podporili zámer výstavby mestskej plavárne
Poslanci podporili zámer výstavby plavárne v meste. Hotová by mohla byť do konca roka 2020. Výstavbu krytého viacúčelového bazéna, ktorého súčasťou by bol aj zimný štadión a multifunkčné ihrisko, chceli v meste začať realizovať už pred niekoľkými rokmi.
viac
24.11.2017
Prievidzskí športovci sa môžu tešiť na vynovené telocvične
V týchto dňoch začala rekonštrukcia telocviční v Športovej hale v Prievidzi, ktoré využívajú na svoju činnosť športové kluby gymnastov a zápasníkov. Na rekonštrukčné práce oboch telocviční mesto vyčlenilo viac ako 166 000 eur.
viac
23.01.2018
Skalica plánuje postaviť novú športovú halu za 3 až 3,3 milióna eur
Mesto Skalica plánuje postaviť multifunkčnú športovú halu, ktorú by mohli využívať viaceré športové kluby v meste. Uviedol to primátor Ľudovít Barát pri stretnutí so zástupcami mestských športových klubov.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.94 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.78 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.27 %