Sobota 23.06.2018
Dnes má meniny 
Sidónia
15°C Bratislava
20.02.2018 11:32

Mystická sila shaolinských mníchov v Michalovciach


Ilustračná snímka


Program, ktorý shaolinskí mnísi ponúknu 24. februára 2018, oslovuje všetky vekové kategórie, od detí až po dospelých a zároveň potvrdzuje, že myseľ je schopná ovládať ľudské telo. Fascinujúce dve hodiny zároveň poskytnú prehľad o rozvíjaní najvýznamnejších kultúr v Číne.


Dominantné cvičenia, ktoré pred vašimi očami mnísi predvedú, boli nacvičené v Číne. Títo mnísi žijú podľa prísnych pravidiel Budhizmu. Študenti Shaolinu trénujú až 20 rokov, kým dosiahnu majstrovstvo a je im dovolené vyučovať. Záverečná skúška je majstrovským dielom cvičenia s jednou z 18 klasických zbraní. Vystúpenia „SHAOLIN“ boli uskutočnené na štyroch kontinentoch pred viac ako troma miliónmi divákov. Show je sprevádzaná originálnou hudbou z chrámov a sprievodným komentárom v slovenskom jazyku.

V mystickom programe budú mnísi na svojich hlavách lámať hrubé drevené guľatiny, ohýbať veľké kusy kovu, a to bez akýchkoľvek stôp poranenia. Budú tlačiť ťažké bremená oštepom, pričom ostrá strana bude opretá o krk shaolinského mnícha. Jedno zo shaolinských detí dokáže svojim bruchom vyvinúť taký podtlak pod klasickým polievkovým tanierom, že ho dokážu dvihnúť do vzduchu.

V zahraničí sa tento event radí medzi najnavštevovanejšie a svojou jedinečnosťou patrí medzi záhady tohto sveta.

Nenechajte si ujsť jedinečné predstavenie mystickej sily shaolínskych mníchov už túto sobotu v Mestskej športovej hale v Michalovciach.

Vstupenky si môžete zakúpiť v sieti TICKETPORTAL, v Mestskom kultúrnom stredisku Michalovce a vo firme NIKA Press na Zimnom štadióne v Michalovciach.

Miesto konania:  Mestská športová hala Michalovce

Informácie k podujatiu: Marian Križanek, marian.krizanek@gmail.com

Autor: (ts-msu michalovce)


komentáre
SHOW ALL
podobné
16.02.2017
V Želiezovciach chcú vybudovať viacúčelovú športovú halu
Mesto Želiezovce a jeho občania majú záujem o vybudovanie nového viacúčelového športového centra pre deti a mládež, ktorého súčasťou by bola aj ľadová plocha, keďže s takouto ponukou samosprávu listom oslovil Slovenský zväz ľadového hokeja (SZĽH).
viac
24.11.2017
Prievidzskí športovci sa môžu tešiť na vynovené telocvične
V týchto dňoch začala rekonštrukcia telocviční v Športovej hale v Prievidzi, ktoré využívajú na svoju činnosť športové kluby gymnastov a zápasníkov. Na rekonštrukčné práce oboch telocviční mesto vyčlenilo viac ako 166 000 eur.
viac
23.01.2018
Skalica plánuje postaviť novú športovú halu za 3 až 3,3 milióna eur
Mesto Skalica plánuje postaviť multifunkčnú športovú halu, ktorú by mohli využívať viaceré športové kluby v meste. Uviedol to primátor Ľudovít Barát pri stretnutí so zástupcami mestských športových klubov.
viac
10.03.2018
Na Čermáni sa začala výstavba novej športovej haly za vyše 900-tis. eur
V nitrianskej mestskej časti Čermáň sa začala výstavba novej športovej haly. Vyrastie na Hlbokej ulici, na mieste bývalej telocvične, ktorú zničil požiar. Slúžiť by mala nielen verejnosti, ale aj žiakom Základnej školy na Cabajskej ulici.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
78.77 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.46 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
18.77 %