Nedeľa 03.03.2024
Dnes má meniny 
Bohumil, Bohumila
°C
07.11.2023 04:05

ZMOS rokoval s novým ministrom pôdohospodárstva SR Richardom Takáčom


Snímka z rokovania


Delegácia Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS) na čele s predsedom ZMOS Jozefom Božikom rokovala s novým ministrom pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Richardom Takáčom.


„Išlo o úvodné stretnutie aj za účasti obidvoch štátnych tajomníkov a generálnej tajomníčky služobného úradu. Predmetom rokovania bola agenda v pôsobnosti rezortu a témy dotýkajúce sa problematiky činnosti Slovenského pozemkového fondu, Miestnych akčných skupín, zonácie národných parkov problematiky šeliem (medveď a vlk), problematiky rozvoja vidieka, potravinovej sebestačnosti ale aj prípravy rozpočtu,“ uviedol predseda ZMOS Jozef Božik. 

Za ZMOS sa rokovania, ktoré sa v priestoroch Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR v Bratislave konalo v pondelok 6. novembra 2023, zúčastnil aj 1. podpredseda ZMOS Martin Červenka, podpredsedníčka ZMOS a predsedníčka Komory obcí Božena Kováčová, odborník ZMOS pre Miestne akčné skupiny Ľuboš Stolárik a ústredná riaditeľka Kancelárie ZMOS Zuzana Špačeková. 

Autor: (Zdroj: ZMOS)


komentáre
SHOW ALL
podobné
30.06.2020
Komora obcí rokovala o pozemkoch, poľnohospodárstve aj financiách
V pondelok 29. júna 2020 sa v Kongresovej sále hotela Patria uskutočnilo rokovanie Komory obcí, ktoré sa zameralo na viaceré témy dotýkajúce sa nielen celej samosprávy, ale aj samotných obcí.
viac
17.12.2021
ZMOS na rokovaní k Plánu obnovy v oblasti vzdelávania
Tento týždeň sa uskutočnilo rokovanie k plánu obnovy v oblasti vzdelávania zástupcov samospráv s ministrom školstva a predsedom vlády SR na pôde Úradu vlády SR.
viac
19.11.2022
ZMOS na rokovaní s ministrom k téme školského stravovania
Zástupcovia samospráv sa 15. novembra stretli s ministrom školstva, vedy, výskumu a športu SR Jánom Horeckým kvôli problematike financovania školského stravovania.
viac
08.11.2023
ZMOS rokoval s novým ministrom školstva, vedy, výskumu a športu SR T. Druckerom
Delegácia Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS) pod vedením predsedu ZMOS Jozefa Božika absolvovala stretnutie s novým ministrom školstva, vedy, výskumu a športu SR Tomášom Druckerom a jeho tímom.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.00 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.08 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.93 %