Sobota 11.07.2020
Dnes má meniny 
Milota
°C
08.08.2019 03:05

Záleží na každom názore


Ilustračný výrez plagátu


Žilinská župa pripravila nový projekt, cieľom ktorého je prispieť k zlepšeniu kvality poskytovaných služieb a efektívne reagovať na potreby návštevníkov svojich inštitúcií. Od prvého augusta spustila online prieskum vo svojich múzeách, galériách, knižniciach, ale i divadlách.


Žilinský župa zaviedla online formulár, prostredníctvom ktorého budú môcť vyjadriť návštevníci kultúrnych inštitúcií svoju spokojnosť či nespokojnosť s ich službami a s ponukou. Cieľom je poznať názor ľudí a získať spätnú väzbu na služby, ktoré vo svojich inštitúciách poskytuje. ,,Záleží nám na každom názore. Vďaka informáciám, ktoré získame, budeme mať ucelený prehľad o tom, čo návštevníci potrebujú a čo očakávajú od našich zariadení. Aj to nám pomôže lepšie nastaviť služby, prípadne cielenejšie smerovať župné investície. Verím, že tým zabezpečíme i vyššiu spokojnosť,“ povedala žilinská županka Erika Jurinová.

Svoj názor budú môcť návštevníci vyjadriť po kliknutí na odkaz na webovej stránke Žilinskej župy alebo načítaním populárneho QR kódu, ktorý je zverejnený pri vstupe do župných inštitúcií a na plagátoch v kultúrnych zariadeniach. Pripravený je krátky formulár s piatimi otázkami, v ktorom návštevník vyjadrí na stupnici od jedna do päť úroveň svojej spokojnosti s poskytovanými službami. Zároveň je tu priestor na vyjadrenie svojich vlastných postrehov, odporúčaní i predstáv. Dotazník je vyhotovený v troch jazykových mutáciách – v slovenskom, poľskom a anglickom jazyku.

Každý vyplnený dotazník sa automaticky zaradí do súťaže o atraktívne ceny. Po kultúre plánuje župa rozšíriť aj na ďalšie služby, ktoré poskytuje.

Autor: (ts-zsk)


komentáre
SHOW ALL
podobné
08.09.2016
Župné cyklobusy môžete využiť posledných 18 dní
Už len 18 dní budú premávať jedinečné autobusy vybavené špeciálnymi cyklovozíkmi. Žilinská župa aj tento rok pripravila pre milovníkov cyklistiky úspešný koncept cyklobusov, ktoré toto leto prepravili od polovice júna do konca augusta už 933 cestujúcich s bicyklami.
viac
23.01.2019
Ponuka cestovného ruchu v Žilinskom kraji láka turistov v zime aj v lete
Bežkárske trate, lyžiarske strediská, kultúrne pamiatky ako i cyklotrasy. Ponuka cestovného ruchu v Žilinskom kraji je rozmanitá a medzi turistami obľúbená. Novinky čakajú na návštevníkov aj tento rok.
viac
09.11.2019
Výročie Nežnej revolúcie v znamení originálnych kultúrnych aktivít
Pri príležitosti okrúhleho výročia Nežnej revolúcie sú pre verejnosť pripravené rôznorodé kultúrne podujatia. Udalostiam a odkazu Novembra ´89 sú venované aj originálne výstavné, divadelné či filmové projekty.
viac
27.11.2019
Viac ako milión na podporu a rozvoj regiónov
Žilinská župa predstavila nový dotačný systém. Na rozvoj regiónov a podporu významných aktivít pôjde na nasledujúci rok 1,3 milióna eur. To je o 530-tisíc eur viac v porovnaní s predchádzajúcim rokom. V praxi to bude znamenať podporu väčšieho okruh tém a oblastí.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
78.04 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.73 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.23 %