Utorok 18.06.2024
Dnes má meniny 
Vratislav
°C
31.10.2020 11:05

Výsledok testovania môže ovplyvniť cestovné poriadky MHD


Ilustračná snímka (dpb)


Dopravný podnik Bratislava (DPB) nevylučuje, že sa cestovný poriadok mestskej hromadnej dopravy (MHD) môže na budúci týždeň zmeniť.


Prípadné zmeny budú závisieť od výsledkov víkendového celoplošného testovania na ochorenie COVID-19. Dopravný podnik o tom informuje na sociálnej sieti.       

"Výsledky víkendového celoplošného testovania môžu ovplyvniť aj cestovné poriadky MHD. Počet našich zamestnancov, ktorí v pondelok nastúpia do služby, môže byť nižší, ako zvyčajne, a preto sa strategicky pripravujeme na všetky možné varianty," upozorňuje dopravný podnik.       

DPB preto cestujúcej verejnosti odporúča, aby sledovala informačné kanály mestského dopravcu, či už webové stránky alebo sociálne siete, kde bude prípadné zmeny čo najrýchlejšie komunikovať. "A vyčleňte si v pondelok ráno na cestu do práce radšej trochu viac času," doplnil DPB.     

 

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
21.12.2016
Mobilná aplikácia IDS BK by mala byť realitou v roku 2017
Mobilná aplikácia Integrovaného dopravného systému v Bratislavskom kraji (IDS BK) na vyhľadávanie spojov verejnej dopravy spolu s možnosťou priameho nákupu cestovných lístkov, by mala byť realitou v roku 2017.
viac
18.04.2020
DPB zavádza od pondelka mimoriadny prevádzkový režim električiek a trolejbusov
Dopravný podnik Bratislava (DPB) zavádza od pondelka (20. 4.) mimoriadny prevádzkový režim električiek a trolejbusov.
viac
02.05.2020
Nové Mesto opäť spustilo premávku lanovky na Kamzík
Bratislavské Nové Mesto spustilo v sobotu opäť premávku lanovej dráhy medzi Železnou studničkou a Kamzíkom. Mestská časť tak urobila po uvoľnení niektorých opatrení v súvislosti s novým koronavírusom.
viac
09.11.2020
DPB testuje v uliciach mesta jeden z najdlhších trolejbusov na svete
Dopravný podnik Bratislava (DPB) testuje v uliciach hlavného mesta jeden z najdlhších trolejbusov na svete. Hybridný, trojčlánkový trolejbus budú testovať bez cestujúcich na celej trolejbusovej sieti, no najmä na trase linky 201. Informovala o tom hovorkyňa DPB Ľubica Melcerová.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.18 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.15 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.67 %