Streda 26.02.2020
Dnes má meniny 
Viktor
°C
06.11.2018 08:45

Súťaž o nezabudnuteľnú Jedličkovú na Horehroní


Ilustračný výrez plagátu.


Mikuláš už klope na dvere a s ním aj Jedličková slávnosť. Tento rok ale prichádza jedinečná príležitosť zažiť nezabudnuteľnú „Jedličkovú“ v novom turisticko- informačnom centre Horehronie na Bystrej.


Oblastná organizácia cestovného ruchu Región Horehronie vyhlasuje súťaž pre všetkých žiakov základných a stredných škôl z regiónu Horehronie. Hlavnou úlohou žiakov aj s pomocou triednych učiteľov bude vytvoriť zaujímavé a originálne video na tému „Pozvanie na zimnú dovolenku na Horehroní.“

Všetky poslané videa budú zverejnené na oficiálnej Facebookovej stránke regiónu Horehronie. V termíne od 19. 11. 2018 do 2. 12. 2018 môže verejnosť hlasovať „lajkovať“ videá, ktoré sa im budú najviac páčiť. Následne bude 3. 12. 2018 vyhlásený výherca súťaže - žiaci, ktorých video bude mať najviac označení „páči sa mi to“ .

Cena pre výhercu bude nezabudnuteľná Jedličková v turisticko-informačnom centre Horehronie na Bystrej v piatok 7. 12. 2018. V rámci tohto dňa nám tí najviac kreatívni žiaci pomôžu s výzdobou prvého vianočného stromčeka. Počas tohto jedličkového dňa sa infocentrum zmení aj na malú remeselnú dielňu, kde si žiaci budú môcť vytvoriť svoj vlastný originálny vianočný darček. Pravú predvianočnú atmosféru dotvorí aj chutný detský punč a malý darček na pamiatku.

„Pre žiakov sme tento rok pripravili jedinečnú možnosť stráviť jedličkovú slávnosť netradične v novom turisticko-informačnom centre Horehronie na Bystrej. Pre turisticko-informačne centrum to budú prvé Vianoce a preto chceme aby aj žiaci prispeli svojimi nápadmi nielen pri natáčaní videa ale taktiež aj pri vyzdobení vianočného stromčeka, ktorý bude naše infocentrum skrášľovať celé sviatky“ uviedla Ing. Petra Ridzoňová Hlásniková, výkonná riaditeľka OOCR REGIÓN HOREHRONIE.

Autor: (oocr-Region Horehronie)


komentáre
SHOW ALL
podobné
20.07.2016
Deti sa môžu v Slovenskom raji a na Spiši vydať po Šťastíkových stopách
Pre rodiny s deťmi pripravila Oblastná organizácia cestovného ruchu (OOCR) Slovenský raj & Spiš letnú prázdninovú súťaž s názvom Šťastíkova cesta za poznaním a dobrodružstvom.
viac
06.09.2017
Cyklisti opäť obsadia centrum mesta
Centrum Ružomberka bude v nedeľu 10. septembra dejiskom cyklistického podujatia Ružomberské schody. Zásadnú úlohu v hlavných pretekoch zohrajú tunajšie historické schody, po ktorých sa budú preháňať majstri dvoch kolies.
viac
14.11.2017
KOCR Trenčín región sa rozhodla oceniť najlepších v cestovnom ruchu
Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Trenčín región sa rozhodla oceniť najlepších v cestovnom ruchu. Ocenenie „TOP V CESTOVNOM RUCHU TRENČIANSKEHO KRAJA“ získa najlepšie ubytovacie zariadenie, gastro zariadenie, inovácia a výnimočná osobnosť cestovného ruchu.
viac
08.08.2019
Na Bystrej sa zatrasie zem počas Turistických dní Horehronia
Už túto sobotu sa brány amfiteátra Zuna v obci Bystrá opäť otvoria a privítajú stovky návštevníkov s bohatým kultúrnym a sprievodným program počas Turistických dní Horehronia a Dní obce Bystrá.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
78.26 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.90 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
18.84 %