Štvrtok 29.07.2021
Dnes má meniny 
Marta
°C
21.07.2021 02:30

Petržalka hľadá desiatky zamestnancov pre školy a škôlky


Ilustračná snímka.


Bratislavská mestská časť Petržalka hľadá desiatky pedagogických a nepedagogických zamestnancov pre školy a škôlky. Ponúka im náborový príspevok aj ďalšie benefity ako kreatívne bonusy, dostupnejšie nájomné bývanie či bezplatné jazykové kurzy.


Informovala o tom hovorkyňa petržalskej samosprávy Mária Halašková.

„Snažíme sa reflektovať aj na dlhoročnú skúsenosť, že pedagógov aj nepedagógov od práce v bratislavskom školstve často odrádzajú slabé platové podmienky, drahé bývanie alebo nízka podpora pre sebarealizáciu a ďalšie napredovanie,” uviedla mestská časť.

Petržalka personál dopĺňa najmä pre plánované otvorenie desiatich novo zrekonštruovaných tried v jej verejných materských školách pre ďalších približne 250 detí.

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
15.02.2017
Petržalka chce poskytnúť učiteľom lacnejšie ubytovanie
Bratislavský samosprávny kraj po vzájomnej dohode s vedením bratislavskej mestskej časti Petržalka ubytuje viacerých pedagogických zamestnancov materských škôl v nevyužívaných priestoroch stredoškolských župných internátov. Prví sa budú môcť sťahovať už začiatkom júna.
viac
26.01.2021
Petržalka zjednotila výšku príspevku pre deti v MŠ
Výška príspevku za pobyt dieťaťa v materskej škole v bratislavskej Petržalke sa zjednotila pre všetky deti bez ohľadu na miesto trvalého pobytu. Po novom je to 40 eur na jedno dieťa na mesiac.
viac
13.02.2021
Staré Mesto otvára od pondelka svoje základné školy. Zatiaľ pre žiakov 1. stupňa
Od pondelka 15. februára otvára bratislavské Staré Mesto základné školy vo svojej zriaďovateľskej pôsobnosti pre žiakov 1. stupňa.
viac
24.02.2021
Zaočkovaná je viac ako polovica učiteľov župných stredných škôl
K 21. februáru 2021 sa v Trenčianskom kraji dalo zaočkovať takmer 52 % pedagógov zo stredných škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti TSK.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.72 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.85 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.43 %