Nedeľa 12.07.2020
Dnes má meniny 
Nina
°C
10.12.2019 04:05

Obec Varín rozšíri kapacitu materskej školy takmer za 385-tis. eur


Ilustračná snímka


Obec Varín v Žilinskom okrese zrekonštruuje a rozšíri kapacitu materskej školy za takmer 385-tis. eur. O výsledku verejného obstarávania informovala obec vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie.


Víťazom verejného obstarávania sa v elektronickej aukcii stala domáca spoločnosť MIPe Invest, ktorá uspela v konkurencii ďalších troch uchádzačov. Investícia bude financovaná prostredníctvom fondov z Európskej únie.       

„Predmetom stavebných prác je nadstavba, prístavba schodiska a stavebné úpravy budovy materskej školy vo Varíne, čím sa zvýši kapacita materskej školy, vyriešia sa stavebnotechnické problémy priestorov a zabezpečí sa bezbariérový prístup imobilných osôb do priestorov,“ informuje obec vo vestníku s tým, že obec uzatvorila zmluvu s dodávateľom 4. decembra.      

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
12.09.2017
Voľné miesta pre petržalských škôlkarov
Pre Petržalčanov, ktorí nedostali pre svoje dieťa miesto v materskej škole a chodia za prácou smerom do Karlovej Vsi, má mestský úrad dobrú správu.
viac
18.09.2017
Spišská Belá získala financie na prístavbu materskej školy
Mesto Spišská Belá získalo nenávratný finančný príspevok v požadovanej sume 782 958 eur v rámci operačného programu IROP 2014 – 2020 zo štrukturálnych fondov EÚ.
viac
11.05.2020
Obec začína s výstavbou MŠ pri rómskej osade
S výstavbou materskej školy (MŠ) pri tunajšej rómskej osade začne obec Mníšek nad Hnilcom v okrese Gelnica v najbližších dňoch. Ako povedal starosta Ľudovít Kujnisch, momentálne ide o najväčší projekt obce.
viac
01.06.2020
Rekonštrukciou MŠ na ulici M. Mišíka v Prievidzi sa zvýši jej kapacita
Objekt Materskej školy (MŠ) na Ulici M. Mišíka v Prievidzi kompletne zrekonštruujú. Práce, s ktorými začal dodávateľ v tomto období, majú za cieľ i zvýšenie jej kapacity, po nich by tak malo do MŠ chodiť o 20 detí viac.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
78.04 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.73 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.23 %