Nedeľa 03.03.2024
Dnes má meniny 
Bohumil, Bohumila
°C
03.11.2023 01:45

Kybernetická bezpečnosť: Ochrana hodnôt v digitálnom veku


Ilustračný banner


Kybernetická bezpečnosť je ako ochranný štít, ktorý nám umožňuje pozerať sa s dôverou do budúcnosti digitálnej doby. Potrebujeme chrániť hodnoty a hodnotné digitálne aktíva v kybernetickom prostredí.


Pokiaľ považujete kybernetickú bezpečnosť za dôležitý a povinný múr dátovej ochrany každej firmy alebo organizácie, zaujíma vás, ako sa efektívne a s prehľadom brániť útokom nepriateľov, ako budovať obrannú infraštruktúru a tiež ako rozvíjať risk manažment. 

Nezmeškajte najväčšiu konferenciu o digitalizácií a moderných technológiách - Jesenná ITAPA v rámci ktorej bude ITAPA CyberSec ktorá odštartuje 21. 11. a bude trvať do 22. 11. 2023

Prednášať budú najšpičkovejší odborníci, čakajú vás nielen informatívne prednášky a zaujímavé diskusie, ale aj praktické workshopy. Budeme sa venovať aj téme kybernetickej bezpečnosti v zdravotníctve. Buďte dva kroky vpred s tými najväčšími profesionálmi a využite príležitosť získať tie najaktuálnejšie novinky zo sveta kybernetiky.

//Zobraziť online verziu//

Autor: (Zdroj: itapa@itapa.sk)


komentáre
SHOW ALL
podobné
29.05.2017
Témou konferencie v Patinciach bude ochrana vzácnych biotopov
Záverečnú konferenciu projektu Life+ na tému Obnova endemických panónskych slanísk a piesočných dún na južnom Slovensku zorganizuje Inštitút aplikovanej ekológie Daphne, Štátna ochrana prírody (ŠOP) SR a Bratislavské regionálne ochranárske združenie (BROZ) v dňoch od 31. 5. do 1. 6. v Patinciach.
viac
21.06.2019
Medzinárodná konferencia - Ochrana vodných zdrojov 2O19
Voda je jedinečný a nenahraditeľný prírodný zdroj, ktorý vyžaduje našu ochranu aj v súvislosti s náročnými výzvami súvisiacimi s dopadmi zmeny klímy. Táto myšlienka dominovala v prezentáciách a diskusiách počas medzinárodnej konferencie Ochrana vodných zdrojov 2019
viac
18.06.2020
Ochrana mestských infraštruktúr a služieb pred počítačovými hrozbami
Európska komisia (16. 6.) oznámila, že prostredníctvom programu Horizont 2020 poskytne viac ako 38 miliónov EUR na podporu niekoľkých inovačných projektov v oblasti ochrany kritickej infraštruktúry pred počítačovými a fyzickými hrozbami a na zvýšenie inteligentnosti a bezpečnosti miest.
viac
16.09.2020
ITAPA vyhlásila súťaž Cena ITAPA 2020
ITAPA vyhlasuje už 19. ročník prestížnej súťaže Cena ITAPA, ktorá je každoročnou súčasťou Medzinárodného kongresu ITAPA. Uzávierka prihlášok je 1. októbra 2020.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.00 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.08 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.93 %