Piatok 03.12.2021
Dnes má meniny 
Oldrich
°C
28.08.2021 08:35

Envirofond mení komunikáciu na proaktívnu


Envirofond


Environmentálny fond zriadil na podporu a posilnenie externej komunikácie s verejnosťou oficiálny Facebookový profil Environmentálneho fondu.


Cieľom je byť bližšie k žiadateľom o poskytnutie finančnej podpory z fondu prostredníctvom dotácií, úverov alebo príspevkov, upriamenie pozornosti na podporované oblasti, ale taktiež ide aj o sprehľadnenie a stransparentnenie procesov fondu,  informovanie a zviditeľnenie vykonávaných činností fondu.

Facebookový profil Environmentálneho fondu bude ďalším z informačných zdrojov fondu pre obce, mestá, neziskové organizácie, odbornú a širokú verejnosť. Fond tak napreduje v napĺňaní a rozvoji svojich vízii, ktorými sú okrem iného aj proaktívny prístup v komunikácii. V rámci facebookového profilu sa fond bude snažiť o priblíženie všetkého aktuálneho z vnútra fondu v súvislosti s enviro oblasťou, poukázanie na novinky, zdieľanie zaujímavých tém. Nemenej dôležitou súčasťou bude aj diskusia s každým, kto bude mať akúkoľvek otázku, pripomienku, podnet alebo príspevok na stranu Environmentálneho fondu.

Naďalej ostáva ako primárny zdroj informácií webové sídlo fondu, www.envirofond.sk, v rámci ktorého fond pravidelne zverejňuje aktualizované informácie a infolinka Environmentálneho fondu, na ktorej volajúci získajú informácie o stave ich projektu, o schválených alebo neschválených žiadostiach, o tom, čo je potrebné k podaniu žiadosti o dotáciu, úver alebo príspevok a tiež informácie v súvislosti s poplatkami, pokutami a iné.

Viac o novom Facebookovom profile Environmentálneho fondu nájdete tu.

Zdroj: envirofond.sk

 

Autor: (envirofond.sk, ZMOS)


komentáre
SHOW ALL
podobné
26.09.2016
Projekt obnovy hradov zamestnal v tomto roku 602 uchádzačov o prácu
Do národného projektu "Zapojenie nezamestnaných do obnovy kultúrneho dedičstva“ sa v tomto roku zapojilo 39 zamestnávateľov, ktorí vytvorili 602 pracovných miest. Informovala o tom hovorkyňa Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVaR ) Jana Lukáčová.
viac
28.08.2017
Ministerstvo zverejnilo prvú výzvu Fondu na podporu kultúry národnostných menšín
Fond na podporu kultúry národnostných menšín, ktorého vznik odsúhlasila NR SR na základe návrhu vládneho zákona v máji tohto roku, uverejnil prvú výzvu na registráciu organizácií národnostných menšín.
viac
02.09.2019
Centrálny krízový fond prispel obciam na preventívne opatrenia
Trnavská župa prostredníctvom Centrálneho krízového fondu (CKF) podporila projekty zamerané na predchádzanie živelných udalostí a katastrof na území kraja sumou 15-tisíc eur.
viac
03.09.2020
Špecifikácia činností podpory Envirofondu na rok 2021
Environmentálny fond zverejnil na svojom webovom sídle dokumenty vo vzťahu k špecifikácii činností podpory na rok 2021.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.68 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.73 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.59 %