Streda 29.05.2024
Dnes má meniny 
Vilma
°C
28.10.2023 11:00

ZMOS so Slovenským plynárenským a naftovým zväzom pripravil Enviroakadémiu


Enviroakadémia


Ďalšie podujatie Enviroakadémie sa uskutočnilo v stredu, 25. októbra 2023, online formou v spolupráci Slovenským plynárenským a naftový zväzom.


Na  webinári Enviroakadémie dostali účastníci odpoveď na otázku  ,,Aké vykurovanie je ekonomicky najvýhodnejšie pre budovy samospráv?“ 

Jerguš Vopálenský, vedúci rozvoja sieťového obchodu SPP- distribúcia a.s. informoval zástupcov samospráv o možnostiach šetrenia na vykurovaní správnymi systémovými riešeniami, ktoré sú v súlade s princípom hodnoty za peniaze na konkrétnych príkladoch budovy školy, budovy obecného úradu a budovy klubu dôchodcov.

Prezentácia z webináru je k dispozícii TU.

SPP - distribúcia a.s ponúkla na webinári samosprávam bezplatné vypracovanie porovnania ekonomickej výhodnosti jednotlivých zdrojov tepla v obecných a mestských budovách (školy, škôlky, obecné úrady, kultúrne domy), bezplatné vypracovanie pre-feasibility štúdie vhodnosti nasadenia technológie KGJ do mestských systémov CZ a poradenstvo pri nastavovaní stratégie dekarbonizácie na úrovni miest.

Formulár – požiadavka na prepočet ekonomickej výhodnosti jednotlivých zdrojov tepla nájdete TU.

Nasledujúci webinár Enviroakadémie sa bude konať v decembri  2023. Bližšie informácie k podujatiu a pozvánka budú k dispozícii čoskoro.

Autor: (Zdroj: ZMOS)


komentáre
SHOW ALL
podobné
09.09.2018
Banská Bystrica ožila folklórom
Nultý alebo prvý ročník - v tom sa viaceré zdroje rozchádzajú, ale v podstate je to jedno. To sa časom utrasie. Vidieť však takmer tritisíc ľudí v kroji na Námestí SNP v Banskej Bystrici, počas významného Radvanského jarmoku, je len ťažko opísateľný zážitok.
viac
05.01.2021
B. Štiavnica vyhlásila súťaž na rekonštrukciu atletického štadióna
Samospráva Banskej Štiavnice vyhlásila verejnú súťaž na rekonštrukciu a modernizáciu atletického štadióna. Uchádzači o zákazku v predpokladanej hodnote vo výške viac ako 530 000 eur môžu ponuky mestu predložiť do 28. januára.
viac
21.06.2021
Centrum administrácie rozhodnutí a opravných prostriedkov SPF
Združenie miest a obcí Slovenska na základe rokovaní so Slovenským pozemkovým fondom bude priebežne informovať o metodickej pomoci pre samosprávy. Aktuálne dáva ZMOS do pozornosti informáciu k Centru administrácie rozhodnutí a opravných prostriedkov.
viac
23.01.2024
Ako efektívne dekarbonizovať bez dopadu na životnú úroveň obyvateľov Slovenska
Slovenský naftový a plynárenský zväz pozýva členské mestá a obce ZMOS na workshop na tému Ako efektívne dekarbonizovať bez dopadu na životnú úroveň obyvateľov Slovenska.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.13 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.15 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.71 %