Pondelok 24.02.2020
Dnes má meniny 
Matej
°C
07.01.2020 01:00

Zber vianočných stromčekov sa vTrenčíne začína už dnes


Ilustračná snímka (tasr)


Zber vianočných stromčekov z trenčianskych sídlisk sa začíns dnes - v utorok 7. januára. Informovala o tom hovorkyňa mesta Erika Ságová.


„Pracovníci Mestského hospodárstva a správy lesov zabezpečia odvoz stromčekov vždy v pondelok a v utorok z mestskej časti Juh, v stredu z mestskej časti Stred, vo štvrtok z mestskej časti Sever a v piatok zo Zámostia,“ uviedla hovorkyňa.       

Ako dodala, zber vianočných stromčekov budú zabezpečovať iba zo stanovíšť nádob na komunálny odpad zo sídliskových častí a nie z lokalít individuálnej rodinnej zástavby. Vianočný stromček je tiež možné bezplatne odovzdať vo všetkých troch zberných dvoroch – na Zlatovskej, Soblahovskej a na Ulici k zábraniu.     

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
03.01.2017
Zber vianočných stromčekov sa v Trenčíne začne na budúci týždeň
Zber vianočných stromčekov sa v Trenčíne začne 10. januára. Mestská rozpočtová organizácia Mestské hospodárstvo a správa lesov ich bude zbierať vždy v utorok až do 14. februára.
viac
22.12.2017
Vianočnými stromčekmi spríjemnia sviatky pacientom po celom Slovensku
Prostredie v nemocniciach pacientom aj zdravotníkom počas vianočných sviatkov spríjemnia živé vianočné stromčeky. Agrorezort daroval prostredníctvom Lesov SR 150 živých slovenských ihličnanov do nemocníc po celom Slovensku.
viac
08.01.2018
V Prešove začína zber a odvoz stromčekov
Sviatočné dni symbolicky ukončili Traja králi a mnohé domácnosti si kladú otázku, čo so živými vianočnými stromčekmi. Ich zber a odvoz bude v Prešove zabezpečený bezplatne a začne sa od pondelka 8. januára.
viac
03.01.2019
Zber nápojových kartónov priniesol ZŠ Veľkomoravská v Trenčíne 2500 eur
Základná škola na Veľkomoravskej ulici v Trenčíne sa stala absolútnym víťazom súťaže v zbere použitých nápojových kartónov. Súťaž pre žiakov desiatich základných škôl v Nitre, Banskej Bystrici a v Trenčíne podporili občianske združenie Envi–Pak a Tetra Pak.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
78.36 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.78 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
18.86 %