Piatok 03.12.2021
Dnes má meniny 
Oldrich
°C
09.09.2021 11:45

Workshop: Ako môžu mestá plniť svoje environmentálne záväzky


Ilustračný výrez - Green City Accord


Konzorcium Dohody o zelenom meste vás pozýva na workshop „Dohoda o zelenom meste: Ako splniť svoj záväzok“, ktorý sa uskutoční online 29. septembra o 10,00.


Konzorcium Dohody o zelenom meste (Green City Accord) organizuje 29. septembra o 10:00 - 12:30 SELČ workshop s  názvom  „Dohoda o zelenom meste: Ako splniť svoj záväzok“. Na podujatí sa predstavia konkrétne kroky potrebné na plánovanie a splnenie požiadaviek Dohody o zelenom meste a okrem toho poskytne príležitosť mestám vyjadriť sa k svojím potrebám podpory v tomto procese. Workshop bude prebiehať v angličtine. 

Registrácia TU 

Signatári Dohody o zelenom meste robia maximum preto, aby zabezpečili občanom čistejšiu a zdravšiu budúcnosť tým, že pripravia účinné iniciatívy v piatich cieľových oblastiach: vzduch, voda, príroda a biodiverzita, odpadové a obehové hospodárstvo a hluk.

Dohodu o zelenom meste doteraz podpísalo viac ako 60 miest a mnohé z nich práve vytvárajú inovatívne plány, ktoré im pomôžu splniť svoje záväzky.

Ako sa môžete stať členom konzorcia Dohody o zelenom meste.

Autor: Zdroj: ccre.org, ZMOS


komentáre
SHOW ALL
podobné
13.01.2017
Pozvánka na seminár o vidieckom cestovnom ruchu a agroturistike
Seminár s názvom Vidiecky cestovný ruch a agroturistika napomáha ekonomickému rozvoju regiónov a zamestnanosti na Slovensku sa uskutoční 25. januára v penzióne Harmónia*** v Modre.
viac
15.01.2018
Do centra mesta chcú dostať viac zelene a kvetov
Žiarska samospráva chce v tomto roku dostať do centra mesta viac zelene. Primátor Peter Antal avizuje, že na Námestie Matice slovenskej by mali pribudnúť stromy aj kvety.
viac
16.12.2020
Žilina odovzdala prihlášku na Európske hlavné mesto kultúry
Mesto Žilina odovzdalo v utorok (15. 12.) na Ministerstve kultúry SR prihlášku na Európske hlavné mesto kultúry (EHMK) pre rok 2026.
viac
09.06.2021
Hľadajú sa odborníci na zlepšenie životného prostredia v mestách a obciach
Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR hľadá odborníkov na projekty venované zlepšeniu životného prostredia v mestách a obciach Slovenska.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.68 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.73 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.59 %