Pondelok 06.12.2021
Dnes má meniny 
Mikuláš
°C
21.09.2021 12:41

Súťaž o ocenenie Senior Friendly


Ilustračná snímka, zdroj: seniorfriendly.sk


V poradí už šiesty ročník projektu a súťaže o ocenenie Senior Friendly je otvorený pre všetkých, ktorí nad rámec svojich povinností pomáhajú seniorom v aktívnom a dôstojnom živote i pri riešení neľahkých situácií, čo výrazným spôsobom ukázal čas pandémie.


V tom majú nenahraditeľné miesto samosprávy a za uplynulých päť ročníkov sme po zásluhe ocenili viaceré mestá a obce. Minulý rok najvyššie ocenenie, plaketu Senior Friendly, získali mestá Banská Bystrica, Nitra a Prešov.

Sme presvedčení, že väčšina z Vás robí pre seniorov oveľa viac, než je Vašou povinnosťou. Budeme veľmi radi, ak sa zapojíte do súťaže o ocenenie

Senior Friendly prostredníctvom pomerne jednoduchého formulára, ktorý je na stránke www.seniorfriendly.sk, uzávierka prihlášok je 9. októbra 2021. Na tejto stránke nájdete aj podrobnejšie informácie  kedykoľvek sa  tiež môžete obrátiť na organizátorov súťaže, Klub Luna Senior Friendly a Občianske združenie Bagar.

Budeme veľmi radi, keď kvalitných prihlášok bude čo najviac.

Úprimná vďaka za všetku starostlivosť o občanov a zvlášť seniorov.

Autor: (zmos)


komentáre
SHOW ALL
podobné
22.03.2016
Oskar bez bariér 2015 – pozitívne príklady a nová inšpirácia
ZMOS vyhlásilo ďalší ročník tradičnej súťaže Oskar bez bariér. Doterajšie ročníky boli sprevádzané úspechmi miest a obcí, ktoré neboli len medzi laureátmi a ocenenými.
viac
02.05.2019
Súťaž Senior Friendly opäť priblíži tých,ktorí pomáhajú zlepšovať život seniorov
Hlavným cieľom štvrtého ročníka projektu a súťaže Senior Friendly je upriamiť pozornosť na tých, ktorí sa venujú skvalitňovaniu života seniorov a prispievajú i k zmene prístupu k najstaršej generácii.
viac
30.06.2020
Prostredníctvom ETM 2020 podporme čistejšiu dopravu pre všetkých
Slovenská agentúra životného prostredia, koordinátor národnej kampane, vyzýva slovenské mestá, obce, organizácie, inštitúcie a školy, aby sa zapojili do Európskeho týždňa mobility (ETM) 2020.
viac
10.09.2021
Prešovský kraj v rámci Európskeho týždňa mobility podporí ekologickú dopravu
Prešovský samosprávny kraj sa aj tento rok zapojí do Európskeho týždňa mobility. Aktivity, ktoré pripravuje, majú motivovať jednotlivcov, aby cestovali ekologickejšie a vymenili auto za bicykel, vlaky, autobusy alebo aj chôdzu.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.68 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.73 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.59 %