Piatok 21.02.2020
Dnes má meniny 
Eleonóra
°C
22.02.2018 09:26

Osobnosťou cestovného ruchu 2017 bol zvolený Eduard Bláha


Snímka z ocenenia.


Prestížne ocenenie Osobnosť cestovného ruchu - Holiday World Award za rok 2017 prevzal na slávnostnom otvorení veľtrhu Holiday World MUDr. Eduard Bláha, generálny riaditeľ Kúpeľov (Lázní) Luhačovice, a. s., Liečebných kúpeľov (Lázní) Jáchymov, a. s., a prezident Zväzu liečebných kúpeľov ČR.


O jeho zvolení rozhodla prostredníctvom ankety svojimi hlasmi široká odborná verejnosť na profesijnom portáli iCOT.cz. Uspel tak v konkurencii desiatich ďalších výnimočných profesionálov, ktorí sa dlhodobo venujú cestovnému ruchu nad bežný rámec svojich pracovných povinností. Medzi spomínanými jedenástimi profesionálmi bolo v ankete rozdelených viac ako 3 500 hlasov, z ktorých MUDr. Eduard Bláha získal takmer tretinu a stal sa tak jasným držiteľom ocenenia.

Na správu o svojom víťazstve reagoval Eduard Bláha nasledovne: „Ocenenie verejnosti si naozaj vážim, ale ešte väčšiu radosť mám z vlastnej nominácie a jej odôvodnenia, pretože ju navrhli ľudia, ktorí sa v našom odbore pohybujú dlho, rozumejú mu a sú pre mňa autoritami. Ich hodnotenie je spätnou väzbou, že prácu, ktorú robím, vidia ako zmysluplnú a prínosnú. Súčasne ma ale nabíja ďalšiu energiou, aby som v tejto práci vytrval a pobil sa aj s prekážkami (hlavne personálnymi, byrokratickými a legislatívnymi), ktoré ma rytmom, s akým sa opakujú, stavajú do úlohy Dona Quijota.“

Tohtoročný ročník tradičnej ankety Osobnosť cestovného ruchu - Holiday World Award je revolučný. O držiteľovi tohto ocenenia prvýkrát v histórii ankety rozhodli svojimi hlasmi iba návštevníci portálu iCOT.cz.

V nominácii na ocenenie Osobnosť cestovného ruchu - Holiday World Award 2017 Eduarda Bláhu bolo uvedené, že je nominovaný hlavne za to, že sa výrazne zaslúžil o zmiernenie štátnych regulácií, čím položil základy pre budúcu prosperitu celého odvetvia aj kúpeľnej skupiny; za vytrvalosť v presadzovaní záujmov kúpeľných a hotelových subjektov v oblasti autorských práv; za úspešné rozvíjanie regionálnych vzťahov a zapájaní sa do strategických fór a otváranie kúpeľov spoločenským aktivitám i udalostiam regiónov; za vysokú kvalitu služieb - kúpeľné hotely ním riadených skupín sa pravidelne umiestňujú na špičke medzinárodného kúpeľného certifikačného rebríčka - EUROPESPAmed a získavajú množstvo ocenení.

Kúpele Luhačovice, a. s., aj ich predstavitelia sú pravidelne oceňovaní za svoje produkty, služby a prínosy. Kúpele tento rok opäť uspeli v súťaži Veľká cena cestovného ruchu 2017/2018. V kategórii najlepší kúpeľný a wellness balíček získali prvé miesto za produkt Týždeň v hoteli Popper aneb za Četníkmi do Luhačovíc. Slávnostné odovzdávanie cien prebehlo v januári v Brne. Súťaž je vyhlasovaná vydavateľstvom C.O.T. media a Veľtrhy Brno v rámci veľtrhov GO a Regiontour.

Viac informácií je na www.LazneLuhacovice.cz, www.laznejachymov.cz

Autor: (ts-Kúpele Luhačovice)


komentáre
SHOW ALL
podobné
23.02.2017
V sobotu budú v Trnave a Skalici bezplatné prehliadky pamiatok
Historické mestá Trnava i Skalica sa aj v tomto roku pripoja k tým, ktoré si pripomenú Svetový deň sprievodcov aktivitami pre turistov. Na sobotu 25. februára pripravili bezplatné prehliadky svojimi historickými centrami.
viac
16.03.2017
Kraj sa prezentoval v Berlíne
Krajská organizácia cestovného ruchu Bratislava Region Tourism prezentovala od minulej stredy bratislavský región na veľtrhu cestovného ruchu v Berlíne. Takmer 200 000 návštevníkov tak spoznalo Bratislavu, Malokarpatsko, oblasť Záhoria a Senca.
viac
19.09.2017
Z grantového programu Šariš ľuďom rozdelia na projekty 16 000 eur
Projekty, ktoré podporujú rozvoj cestovného ruchu v Prešovskom kraji a pomáhajú revitalizovať symboly kraja, majú šancu získať finančnú podporu v rámci grantového programu Šariš ľuďom od Pivovarov Topvar prostredníctvom Komunitnej nadácie Veľký Šariš.
viac
04.12.2017
V rámci grantového programu Šariš ľuďom rozdelili 16 000 eur
Šesť neziskových organizácií uspelo v grantovom programe Šariš ľuďom, v rámci ktorého si rozdelia 16 000 eur. O finančnú podporu sa uchádzalo 20 žiadateľov.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
78.36 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.78 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
18.86 %