Nedeľa 23.06.2024
Dnes má meniny 
Sidónia
°C
22.04.2024 07:50

Mesto Senec v pondelok rozbieha službu zdieľaných bicyklov


Snímka zdroj: Arriva


V pondelok 22. apríla, symbolicky na Deň Zeme, štartujú v Senci novú službu zdieľaných bicyklov. Obyvatelia ich nájdu na 12 miestach po celom meste. Informuje o tom samospráva na sociálnej sieti.


"Zdieľané bicykle budú umiestnené tam, kde ich Senčania najviac využijú - pri mestskom úrade, na autobusovej a železničnej stanici, pri supermarketoch na Sokolskej, Bratislavskej, Svätoplukovej a na Boldockej ceste, pri hoteli Senec, na ulici Janka Jesenského, pri športovej hale Slávia, vedľa Gymnázia Antona Bernoláka a pri Strednej odbornej škole automobilovej," konkretizuje samospráva.         

Dodáva, že na pondelkovom podujatí pri príležitosti Dňa Zeme bližšie predstavia novú službu aj zástupcovia spoločnosti Arriva, ktorá bude zabezpečovať prevádzku bikesharingu v Senci.

Autor: (TASR)


komentáre
SHOW ALL
podobné
11.03.2021
Arriva spúšťa od začiatku apríla systém zdieľaných bicyklov v Nitre
Spoločnosť Arriva spúšťa od 1. apríla plne funkčný systém zdieľaných bicyklov v meste Nitra. K doterajším siedmim pevným stanovištiam pribudne ďalších päť virtuálnych stanovíšť, pre užívateľov bude k dispozícii nová modernejšia aplikácia s názvom nextbike.
viac
24.08.2021
V Dubnici začali s výstavbou stojísk pre zdieľané bicykle
V Dubnici nad Váhom začali s výstavbou 13 stojísk pre zdieľané bicykle. Umiestnené budú na frekventovaných miestach v meste, ale aj v mestskej časti Prejta. Do prevádzky ich uvedú po dodaní 78 zdieľaných bicyklov.
viac
16.06.2022
K bezplatnej MHD pribudli zdieľané bicykle
K bezplatnej mestskej hromadnej doprave (MHD), ktorú mesto Vranov nad Topľou spustilo začiatkom roka, pribudlo v stredu aj 50 zdieľaných bicyklov.
viac
10.03.2023
Sezóna zdieľaných bicyklov v Žiline odštartuje na konci marca
Sezóna zdieľaných bicyklov v Žiline odštartuje 27. marca. Obyvatelia a návštevníci mesta si budú môcť požičať 145 bicyklov na 30 stanovištiach. Informovala o tom hovorkyňa mesta Barbora Zigová.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.20 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.15 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.66 %