Piatok 05.03.2021
Dnes má meniny 
Fridrich
°C
27.01.2021 08:30

Žarnovica vyhlásila súťaž o najkrajšiu zimnú fotografiu


Ilustračná snímka.


Mesto Žarnovica vyhlásilo súťaž o najkrajšiu zimnú fotografiu určenú pre neprofesionálnych fotografov.


Záujemcovia môžu svoje fotografie prihlásiť do 7. februára v dvoch súťažných kategóriách, o víťazoch rozhodne verejnosť v online hlasovaní i odborná porota. Mesto o tom informovalo na svojej webovej stránke.

„Cieľom súťaže je inšpirovať šikovných ľudí, ktorí radi zvečňujú prostredníctvom fotoaparátu výnimočné momenty a zákutia mesta Žarnovica a jej častí formou čierno-bielej alebo farebnej fotografie,“ uvádza samospráva s tým, že výhercov odmení vecnými cenami. Do súťaže sa môže zapojiť každý bez ohľadu na vek, podmienkou je však možnosť prihlásenia len jednej fotografie.

Súťažné fotografie budú oddelením kultúry, mládeže a športu Mestského úradu Žarnovica zverejnené na sociálnej sieti, kde o víťazoch rozhodne v online hlasovaní verejnosť. Jednu fotografiu ocení i odborná porota. Prihlasovanie fotografií je otvorené do 7. februára, vyhodnotenie súťaže mesto zverejní 26. februára.

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
27.07.2016
Verejnosť môže hlasovať v ankete Strom roka 2016
Hlasovanie bolo odštartované na festivale Pohoda a záujemcovia môžu do konca septembra poslať hlas jednému z dvanástich stromov – finalistov ankety Strom roka a podporiť tak jeho ošetrenie.
viac
11.07.2017
Košičania sa môžu opäť zapojiť do súťaže o najkrajší balkón mesta
Primátor mesta Košice Richard Raši vyhlásil ďalší ročník medzi Košičanmi čoraz viac obľúbenej Súťaže o najkrajší balkón metropoly východu, ale aj lodžie, okna či predzáhradky.
viac
30.10.2017
Súťaž o najkrajšiu vianočnú pohľadnicu
Oravské kultúrne stredisko v Dolnom Kubíne vyhlásilo 14. ročník medzinárodnej detskej výtvarnej súťaže Vianočná pohľadnica. Uzávierka zasielania prác je 10. 11. 2017.
viac
16.02.2021
Oravská knižnica vyhlásila súťaž o naj knihu regiónu
Oravská knižnica Antona Habovštiaka v Dolnom Kubíne vyhlásila 13. ročník súťaže Kniha Oravy. Súťažiť môžu knihy vydané v roku 2020 a späté s regiónom Oravy tematicky alebo osobou autora textovej či obrazovej časti. Informovala o tom Zdenka Prílepková z Oravskej knižnice.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.70 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.70 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.61 %