Streda 08.02.2023
Dnes má meniny 
Zoja
°C
18.01.2023 04:15

Obec podpísala zmluvu na výstavbu škôlky, cena je takmer 1,8 mil. eur


Ilustračná snímka.


Novú materskú školu v Tomášove v okrese Senec majú postaviť za 1 799 659 eur s DPH (1 499 716 eur bez DPH). Vyplýva to z pondelkového zverejnenia výsledku verejnej súťaže vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO).


Škôlku v areáli základnej školy postaví spoločnosť Matep, ktorá uspela v rámci štyroch prijatých ponúk vo verejnom obstarávaní, hodnotiacim kritériom v súťaži bola cena. Škôlku majú postaviť najneskôr do 31. októbra 2023.

"Novostavba materskej školy bude napojená na objekt v súčasnosti realizovanej jedálne s kuchyňou, pričom vstupné priestory pre jedáleň s kuchyňou budú zároveň tvoriť vstupné priestory pre materskú školu. Jedáleň s kuchyňou a jej zázemím budú slúžiť aj pre potreby materskej školy na rôzne spoločenské a kultúrne podujatia, ako i vzdelávacie a náučné programy," spresnila obec.

Odhadovaná cena zákazky vo verejnom obstarávaní bola 1 592 299 eur bez DPH.

Autor: (tasr)


komentáre
SHOW ALL
podobné
11.05.2016
Národný futbalový štadión by mali začať stavať v priebehu nasledujúcich týždňov
Výstavba Národného futbalového štadióna (NFŠ) v Bratislave by sa mala začať v priebehu nasledujúcich týždňov. Predpokladá to Peter Borák zo spoločnosti KPMG, ktorá v rámci tohto projektu poskytuje ministerstvu školstva poradenstvo.
viac
22.09.2017
Do kúpeľov už aj na bicykli
K podpísanej zmluve o výstavbe prvej časti Vážskej cyklotrasy vedúcej od hranice s Trnavským samosprávnym krajom do Nového Mesta nad Váhom pribudol podpis druhej zmluvy. Na základe nej kraj v dohľadnej dobe postaví aj druhý úsek Vážskej cyklomagistrály, a to na úseku Púchov – Nosická priehrada.
viac
27.11.2018
Záujemcovia o výstavbu škôlky môžu predkladať ponuky
Obec Bernolákovo hľadá realizátora výstavby novej materskej školy. Výzvu na predložene ponúk v pondelok zverejnili vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO).
viac
26.01.2019
Mesto Lučenec chce postaviť novú škôlku a zvýšiť kapacitu existujúcich
Nová škôlka a zvýšenie kapacity existujúcich škôlok je aktuálnym zámerom samosprávy Lučenca, ktorá na tento účel žiada nenávratný finančný príspevok z eurofondov. Celkové náklady majú podľa projektovej dokumentácie presiahnuť 1,05 milióna eur, pričom oprávnené náklady sú vo výške 670.000 eur.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.56 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
3.03 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.41 %