Sobota 27.11.2021
Dnes má meniny 
Milan
°C
02.11.2021 01:30

Náhoda v MMC – Otvárame nové kino s barom


Ilustračná snímka: The Doors: Live At The Bowl ’68 Special Edition.


Dobré filmy sa vracajú na miesto, kam patria. Majestic Music Club sa stane domovom nového Kina Náhoda, ktoré spája filmový a spoločenský zážitok – veľké plátno s pohodlným sedením a barom.


Premietať sa budú kinohity, klubové filmy aj hudobné dokumenty a koncerty. Otvárací večer – 4. novembra 2021 – ponúkne v premiére najnovšiu remastrovanú verziu živého koncertu The Doors: Live At The Bowl ’68 Special Edition.

Najskôr tam fungovalo prvé panoramatické kino v Československu – kino Dukla, neskôr zmenilo názov na Kino Ymca. V priestoroch bývalého kina sa potom usídlil Majestic Music Club (MMC), kde sa za štrnásť rokov uskutočnilo viac ako päťsto koncertov, rôznych festivalov, krstov, čítačiek, divadiel, konferencií atď. A teraz sa do kultúrnej pamiatky, ktorú navrhli renomovaní českí architekti Jiří Grossmann, Alois Balán, vracia kino s novým konceptom: Kino Náhoda ponúka jedinčnú službu a to BAR priamo v sále kina. Bar je situovaný dostatočne ďaleko od plátna a hlboko v zázemí, aby nerušil divákov. Pri bare si je možné dať rôzne nápoje alebo aj dobré čapované pivo Plzeň. Počas celého premietanie je možné si dokúpiť pukance pre lepší filmový zážitok. Vo V.I.P. zóne je k dispozícii aj obsluha priamo na mieste sedenia. Kino Náhoda má 10 metrové plátno a najnovšiu technológiu obrazu DCP a zvuk 4.1. Vďaka tomu je divák ešte viac vtiahnutý do deja a atmosféry. Na otváracom premietaní – 4. novembra 2021 – sa návštevníci prenesú do hudobného klubu Hollywood Bowl v Los Angeles. Hrať im budú kultový The Doors so svojím spevákom Jimom Morrisonom, ktorí tam odohrali koncert 5. júla 1968. The Doors: Live At The Bowl ’68 Special Edition má svetovú premiéru pri príležitosti 50. výročia posledného štúdiového albumu The Doors s názvom L.A. Woman (1971). Koncert dopĺňajú úplne nové vystúpenia dvoch ešte žijúcich členov kapely – Johna Densmora a Robbyho Kriegera – so špeciálnymi hosťami a rozhovory s Densmorom, Kriegerom a manažérom kapely Jeffom Jampolom, nakrútené špeciálne pre tento film. Nechýbajú tiež hity Hello, I Love You, The WASP (Texas Radio and the Big Beat), Light My Fire, The Unknown Soldier či The End. Táto digitálne reštaurovaná verzia najlepšieho koncertu kapely The Doors, aký kedy bol zaznamenaný na film, prináša divákom jedinečný zážitok. Oproti verzii z roku 2012 bol už i tak výborný obraz a zvuk ešte vylepšený. V Kine Náhoda bude premietaný tento hudobný projekt ako jedinečná celosvetová premiéra.

Ďalej pripravované novembrové tituly v Kine Náhoda: Duna (5.11, 6.11, 11.11), Eternals (5.11, 6.11, 10.11), Nie je čas zomrieť (8.11), Venom 2: Carnage prichádza (8.11), Parožie (9.11), Halloween zabíja (10.11), The Suicide Squad: Samovražedná misia (11.11).

Viac info o filme:

Vstupné 10 €. Nákup možný aj online: https://ticketware.eu/p/cQKB

Event na FB: https://fb.me/e/1NICY4Xp3

Web Kino Náhoda: https://www.kinonahoda.sk/

Autor: (ts-Music Press Production s.r.o.)


komentáre
SHOW ALL
podobné
27.04.2016
Pod Mostom SNP pribudlo 13 nových lavičiek
Bratislavčania sa môžu tešiť z trinástich nových lavičiek viedenského typu, ktoré Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy osadil pri Dunaji pod Mostom SNP a pri vstupe na UFO.
viac
27.01.2017
Karlova Ves bude poskytovať dotácie podľa nových pravidiel
Firmy, združenia, spolky, organizácie a rovnako tak podnikatelia so sídlom alebo sférou činnosti na území bratislavskej Karlovej Vsi budú môcť i v tomto roku požiadať mestskú časť o dotáciu, určenú pre verejnoprospešné služby a účely, podporu podnikania a zamestnanosti.
viac
19.10.2017
Námestie slobody rozžiaria lampióny
Už po tretíkrát ožije Námestie slobody kultúrou. V piatok 20. októbra hlavné mesto pozýva od 18. do 20. hodiny rodičov s deťmi, žiakov aj mládež do tohto priestoru, ktorý bude v tento večer lákať svetlom z cca 100 lampiónov. Rozsvietená bude aj fontána Družba, ktorá je dominantou námestia.
viac
04.05.2020
Nové Mesto začína vyznačovať pilotnú parkovaciu rezidentskú zónu
Bratislavské Nové Mesto začína tento týždeň s prácami v súvislosti s vodorovným dopravným značením pre potreby pilotného projektu rezidentského parkovania v okolí Tehelného pola. Mestská časť o tom informuje na svojej webovej stránke.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.66 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.73 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.60 %