Pondelok 17.12.2018
Dnes má meniny 
Kornélia
-3°C Bratislava
24.02.2018 08:34

Viete ako budete so svojimi deťmi tráviť jarné prázdniny?


Výrez plagátu - pozvánka


Blížia sa jarné prázdniny. Deti sa tešia a rodičia iste premýšľajú nad programom, ktorý pripravia pre svoje ratolesti. Mesto Michalovce si počas jarných prázdnin nachystalo pre deti, ich rodičov a starých rodičov viaceré aktivity na trávenie voľného času.


Michalovčania môžu počas jarných prázdnin navštíviť kúpalisko a zimný štadión v našom meste. Rodičia a starí rodičia budú mať možnosť využiť zvýhodnené vstupy do týchto zariadení.

Kúpalisko bude prístupné v čase od 9. do 10. hod. v týždni od 26. februára do 2. marca.

Na zimnom štadióne sa budete môcť korčuľovať v čase od 11.30 do 12.30 hod., a to v dňoch 26. februára a od 28. februára do 2.marca. V tomto čase bude jednotné vstupné vo výške 0,50 eur.

 

Na jarné prázdniny mysleli aj vo Hvezdárni v Michalovciach. Tá ponúka pre deti a ich rodičov zaujímavý program. Začne sa každý pracovný deň o 10. 00 hod. a potrvá do 12.00 hod. Vstupné je pre deti 1 euro a pre ich rodičov 2 eurá.

 

Pripájame podrobný program:

http://www.hvezdaren-mi.sk/program-na-jarne-prazdniny.html

 A čitateľom otvára svoje dvere počas prázdnin o trochu viac aj Zemplínska knižnica Gorazda Zvonického, kde majú pre Vás pripravených viacero podujatí.

Vstup do prázdninovej knižnice je zdarma.

 

Prajeme všetkým žiakom a študentom počas jarných prázdnin veľa krásnych zážitkov!

 

Autor: (ts-msu michalovce)


komentáre
SHOW ALL
podobné
20.08.2016
Prázdniny bez nudy
V utorok 16. augusta sa na diakovskej Colnici uskutočnil už siedmy ročník obľúbeného podujatia Prázdniny bez nudy, ktorého organizátormi sú Miestny odbor Matice slovenskej v Diakovej a Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti ŽSK.
viac
17.02.2017
Posilnené spoje na Pezinskú Babu
Bratislavský samosprávny kraj (BSK) v spolupráci so Slovak lines posilňujú autobusové spoje na Pezinskú babu a to už pred jarnými prázdninami.
viac
13.02.2018
Bojnický zámok bude počas jarných prázdnin otvorený dlhšie
Bojnický zámok bude počas nadchádzajúcich jarných prázdnin otvorený dlhšie. Návštevníci si ho tak budú môcť prezrieť denne okrem pondelkov od 9.00 do 15.00 h. Informovala kultúrno-propagačná manažérka Slovenského národného múzea (SNM) - Múzea Bojnice Petra Gordíková.
viac
10.07.2018
Cez prázdniny si budú deti v Stropkove plniť sny
Stať sa na pár hodín kráľom a zatancovať si v kaštieli na bále alebo sa radšej popasovať s úlohami archeológa či remeslami našich predkov. Kto by nechcel aspoň raz v živote zažiť niečo podobné. Naplno pustiť uzdu svojej fantázii môžete toto leto v Stropkove.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
78.18 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.75 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.07 %