Štvrtok 18.07.2019
Dnes má meniny 
Kamila
°C
15.12.2018 09:55

Vianočné trhy v Malackách sa začínajú už dnes


Adventné Malacky - ilustračný výrez plagátu


Adventné Malacky 2018 pokračujú tradičnými vianočnými trhmi, ktoré sa začínajú dnes 15. decembra v centre mesta na Mierovom námestí a potrvajú do soboty 22. decembra.


Počas víkendu sa ich dejisko rozšíri aj na Hviezdoslavovu a Bernolákovu ulicu. Čaká na vás bohatý program a skvelé občerstvenie vo vianočnej dedinke.

O 13.30 h sa predstaví Divadlo Žihadlo, ktoré vystrieda Folklórny súbor Macejko a v podvečer zaspieva speváčka Anita Soul. Slávnostné otvorenie vianočných trhov je naplánované na 18.55 h. Večerné pódium bude už patriť Petrovi Cmorikovi, ktorý pre Malacky zaspieva svoje hity.

V nedeľu 16. decembra sa program začína predstavením pre deti v podaní Mici a Mňau. O 15.50 h očakávajte Anglické divadlo a večer príde spevák, skladateľ, hudobník a spoluzakladateľ skupiny Elán Vašo Patejdl. Záver dňa spríjemní svojím vystúpením Monika Ližbetin.

Prijmite pozvanie a príďte s nami otvoriť vianočné trhy, pochutiť si na skvelých špecialitách a užiť si fantastickú atmosféru, ktorá patrí k Vianociam.

Viac na www.malacky.sk

 

Autor: -red-


komentáre
SHOW ALL
podobné
25.11.2016
O týždeň začnú Vianočné trhy v Žiline
Mesto Žilina pozýva na tradičné Vianočné trhy, ktoré sa každoročne konajú na Mariánskom námestí a Námestí Andreja Hlinku.
viac
15.12.2016
Vianočné trhy zaplnia námestia v celom regióne!
K reťazi vianočných trhov v Bratislavskom kraji sa tento víkend pridajú Vianočné trhy v Rusovciach, v Bratislave v Starej tržnici, Pezinku, Dunajskej Lužnej, Slovenskom Grobe, Hrubej Borši, Moste pri Bratislave a Malackách.
viac
28.11.2017
Vianoce v Petržalke
Už v piatok sa na Námestí republiky otvárajú petržalské Vianočné trhy. Okrem toho, že si v stánkoch budete môcť pochutnať na tradičných vianočných dobrotách a kúpiť si aj malý suvenír či darček, na pódiu umocnia sviatočnú atmosféru vystúpenia skupín rôznych hudobných žánrov.
viac
21.12.2018
Na malackých školách zavládla vianočná atmosféra
Priestory malackých škôl sa počas adventu zmenili na dejisko vianočných trhov a jarmokov s množstvom krásnych a originálnych produktov, zaujímavým programom a výborným občerstvením. Sviatočnú atmosféru dotvárala skvelá nálada, lákavé vône i hudba ohlasujúca blížiace sa Vianoce.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.18 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.85 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
19.97 %