Štvrtok 17.01.2019
Dnes má meniny 
Nataša
0°C Bratislava
21.05.2018 06:05

Športové hry seniorov o Putovný pohár primátora mesta


Športové hry seniorov mesta Trebišov o Putovný pohár primátora mesta. Ilustračná snímka trebisov.sk


V máji sa uskutočnil 1. ročník Športových hier seniorov mesta Trebišov o Putovný pohár primátora mesta. Hlavným dejiskom hier sa stal areál vodných športov v Trebišove (letné kúpalisko).


Do súťaže sa zaregistrovalo 130 seniorov zo 6 denných centier mesta Trebišov a jedného Klubu kresťanských seniorov pôsobiaceho na území mesta. Športové hry seniorov slávnostne otvoril primátor mesta Trebišov PhDr. Marek Čižmár.

Aktívni a športovo zdatní seniori si svoje sily zmerali v šiestich disciplínach, ktorými boli vrh guľou na vzdialenosť, hod granátom na cieľ, kop loptou na malú bránku, hod loptou na basketbalový kôš, hod šípkou na cieľ a petang.

Hodnotili sa dosiahnuté najlepšie výsledky seniorov v jednotlivých disciplínach. V každej z nich bol zároveň vyhodnotený aj najlepší súťažiaci, podľa bodovacej tabuľky. Prví traja súťažiaci dostali za svoje predvedené výkony diplomy a medaily. Víťazný tím získal putovný pohár primátora mesta Trebišov. Aby si športovci mohli po súťaži aj oddýchnuť a zregenerovať, organizátori pripravili na popoludnie spoločenské posedenie pri guľáši.

Na vytvorenie tohto športového sviatku sa podujali samotní seniori mesta pod vedením Jána Balucha v spolupráci s mestom Trebišov.

Autor: Mgr. Martina MIŠTANIČOVÁ, hovorkyňa mesta


komentáre
SHOW ALL
podobné
29.08.2016
Poľovníci budú opäť oslavovať Dni sv. Huberta
Už po 26. raz sa v areáli svätoantonského kaštieľa uskutočnia celoslovenské poľovnícke slávnosti Dni svätého Huberta. Konať sa budú v prvý septembrový víkend (3. a 4. 9.)
viac
04.04.2017
Deň učiteľov v Trebišove
Mesto Trebišov zorganizovalo koncom marca spoločenské stretnutie pri príležitosti Dňa učiteľov v divadelnej sále Mestského kultúrneho strediska v Trebišove.
viac
09.06.2018
Mesto odovzdalo najvyššie ocenenia
Súčasťou tohtotýždňových Dní mesta Prešov bolo slávnostné zasadnutie mestského zastupiteľstva, na ktorom predstavitelia mesta odovzdali najvyššie ocenenia – Cenu mesta, Opálové zrnko a Cenu primátorky mesta, zároveň udelili aj Čestné občianstvo mesta Prešov.
viac
17.09.2018
V Trebišove ukončili leto oslavami DNÍ MESTA
Najväčšie mestské slávnosti sa konajú každoročne koncom leta. Aj v roku 2018 vyvrcholilo Kultúrne leto DŇAMI MESTA Trebišov.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
78.60 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.80 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
18.60 %