Piatok 24.05.2019
Dnes má meniny 
Ela
°C
10.05.2018 02:30

Ružinovský psí miláčik 2018


Ilustračný výrez plagátu


Mestská časť Bratislava-Ružinov a Cultus Ružinov pripravili pre všetkých milovníkov zvierat, predovšetkým psov, tretí ročník podujatia Ružinovský psí miláčik, ktoré sa bude konať v nedeľu 13. mája od 15:00 hod. pred Domom kultúry Ružinov.


 Aj v tomto roku je pre návštevníkov pripravený bohatý program plný súťaží a ukážok šikovnosti cvičených psov. Ružinov bude spomedzi psov hľadať tých s prívlastkom: najkrajší, najšikovnejší, najmenší a najväčší. Návštevníci sa môžu tešiť na ukážky poslušnosti a obrany psov v podaní výcvikového strediska UK-2, ako aj na šikovnosť psov Bratislavskej kynologickej záchranárskej brigády. Deti si budú môcť vyskúšať na vlastnej koži, aké dokážu byť psíky poslušné a ako môžu poslúchať na rôzne povely.

Do súťaže sa môžu prihlásiť majitelia s trvalým bydliskom v Ružinove na mieste, bezplatná registrácia bude prebiehať od 14.30 h do 15.00 h. Stačí si so sebou priniesť očkovací preukaz psa. Odborným garantom podujatia bude veterinár MVDr. Marián Gajdoš, vicestarosta MČ Bratislava-Ružinov. Podujatie podporili: Výcvikové stredisko UK-2, Bratislavská kynologická záchranárska brigáda, Sponzia.

Autor: (ts-Stanislav Šenc)


komentáre
SHOW ALL
podobné
03.11.2017
Ružinovská lýra dáva opäť príležitosť mladým talentom
Mestská časť Bratislava - Ružinov a Cultus Ružinov aj tento rok hľadajú tých najlepších skladateľov a textárov z Bratislavského kraja. Víťazná pieseň získa publicitu a mediálnu podporu v rozhlase RTVS a rádiu Viva.
viac
27.04.2018
Ružinov hľadá najlepšiu kapelu roka 2018
Mestská časť Bratislava-Ružinov a Cultus Ružinov aj v roku 2018 hľadajú tú najlepšiu ružinovskú kapelu. Víťaz získa 500 €, mediálnu podporu v rádiu VIVA a možnosť zahrať si na Ružinovských hodových slávnostiach.
viac
17.09.2018
Ružinov hľadá najlepších slovenských primášov
Bratislavský Ružinov v spolupráci s miestnou organizáciou Cultus Ružinov hľadajú najlepších slovenských primášov. V rámci tohtoročnej rovnomennej súťaže hľadajú najlepších vedúcich hudobníkov, ktorí hrajú prím, teda prvé husle v ľudovej cimbalovej kapele, či v inom hudobnom súbore.
viac
24.02.2019
Ružinovčania sa môžu zadarmo prezentovať na komunitnom jarmoku
Tvoriví a originálni Ružinovčania, ktorí vyrábajú vlastné domáce výrobky, ako sú napríklad koláče, hrnčeky, háčkované svetre a iné, sa môžu zviditeľniť.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
77.05 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.73 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
20.22 %