Streda 19.09.2018
Dnes má meniny 
Konštantín
25°C Bratislava
03.01.2017 12:13

Ples mesta Prievidza 2017 má podtitul „Česko&Slovenský večer“


Pozvánka.


Mesto a Kultúrne a spoločenské stredisko (KaSS) srdečne pozývajú na Ples mesta Prievidza, ktorý každoročne otvára plesovú sezónu na hornej Nitre.


Ples s podtitulom „Česko&Slovenský večer“ sa uskutoční v sobotu, 14. januára 2017 v Dome kultúry v Prievidzi.

Tradične nebude chýbať výborné jedlo, kvalitná zábava a noblesná výzdoba priestorov. Exkluzívnym hosťom plesu je česká hudobná megahviezda Helena Vondráčková. Večerom sprevádza primáš hudobnej skupiny Kandráčovci – Ondrej Kandráč. O zábavu sa až do skorých ranných hodín postarajú dve kapely – Stay Tuned a Poluvská muzika. Hostia sa môžu tešiť aj na ohňovú show, luxusnú tombolu a portréty, ktoré im vytvorí priamo na plese karikaturista. Čaká na vás bohaté menu a ochutnávka slovenských a moravských vín a syrov. Organizátori tento rok pripravili pre hostí novinku – odvoz z plesu zdarma. 

Podujatie sa koná pod záštitou primátorky Prievidze Kataríny Macháčkovej. Jeho organizátormi sú KaSS a mesto Prievidza.

 

Predpredaj vstupeniek v pokladni DK Prievidza.

 

Autor: (kasspd)


komentáre
SHOW ALL
podobné
05.01.2017
Január v znamení kultúry
Žilinská župa naplnila aj prvý mesiac roku 2017 jedinečnými podujatiami regionálnych galérií, knižníc, múzeí, divadiel či kultúrnych stredísk. Kysuce, Orava, Turiec, Horné Považie i Liptov ponúknu zážitky pre každého.
viac
27.01.2017
Čo prináša posledný januárový víkend v bratislavskom regióne
Bratislavský región bude aj počas posledného januárového víkendu plný zaujímavých podujatí. Svoje brány otvorí širokej verejnosti aj jeden z najvýznamnejších veľtrhov svojho druhu v strednej Európe - ITF Slovakiatour.
viac
04.09.2017
Radvanský jarmok v znamení významného jubilea a návratu k tradíciám
Už cez nasledujúci víkend sa Banskobystričania i návštevníci dočkajú jedného z najočakávanejších a najnavštevovanejších podujatí Banskobystrického kultúrneho leta.
viac
29.11.2017
Environmentálny grantový systém TSK má za sebou ďalší rok
Grantový systém Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) s názvom Zelené oči má za sebou ďalší rok. Podávať žiadosti bolo po novom možné len do konca augusta. TSK pristúpil k zmene termínu podávania žiadostí z dôvodu, aby sa navrhované projekty stihli zrealizovať do konca roka.
viac
top články
24 hodín
7 dní
30 dní
partneri
anketa
Mal by sa zakázať vstup utečencov do Európy?
Áno, môžu medzi nimi byť teroristi.
79.43 %
Nie som si istý/istá, ale nemali by sme ich do SR pustiť.
2.34 %
Nie, sú to ľudia, ktorí utekajú pred hrôzami vojny a potrebujú pomoc.
18.23 %